Srovnání Kryolipolýza a Lipo Laser?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Alinka30 | 28. 3. 2013 19:38
Dobrý den, přemýšlím jak nejlépe na moje špíčky před létem. Co je lepší, Kryo nebo Lipolaser? Díky
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
nela | 23. 1. 2014 16:22
@iva ahoj teď jsem narazila na Váš příspěvek, už máte tento zákrok za sebou? Moje dcer by už asi tak od 15 chtěla podstoupit zákrok kvůli uším má je opravdu hodně odstáté, letos bude mít 18 a tak jsme si s manželem řekli, že bychom jí to umožnili, ale rádi bychom také prvně zašli na konzultaci.
iva | 27. 12. 2013 18:12
Dobrý den, ráda bych podstoupila plastickou opraci Uší, už jsem měla na klinice www.yesvisage.cz bezplatnou konzultaci, strašně jsem se bála, aby nebyli vidět jizvy, ale uklidnil mě odborník MUDr. Miroslav Krejča, PhD. Zákroku se vůbec neobávám.
Monča | 30. 11. 2013 6:47
@Lena ahoj a jak to probíhalo? A na jaké klinice jste byla? A hlavně kde?_ Už o něčem podobném pro své tělo také uvažuji, jenom jsem se pořád nemohla a nemohla odhodlat, ale děkuji za typ na odborníka. Určitě se na to podívám podrobněji, bylo by nejlepší kdyby dělali i dárkové poukazy a dala bych si to pod stromeček.
Lena | 29. 11. 2013 22:42
ahoj já za sebe a ze svých zkušeností mohu určitě doporučit Kryolipolízu, cítila jsem se po ní lépe a i výsledky byli velice pozitivní a spokojenost nadevše. Za sebe mohu už kvůli přístupu doporučit MUDr. Pavla Bočka, jednoho z nejlepší odborníků, co jsem kdy viděla a mluvila s ním.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Snadno se dnes stane, že se dostanete do konfliktu s některým z nadřízených. Jestli se nenecháte strhnout neprofesionálními vášněmi,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci