Maminka.czDiskuze

Srpňátka 2013

Evulin 16. 10. 2013 9:37:00
Ahoj holky, taky jsem tu dlouho nebyla a koukám, že každý si "užívá" po svém.. my spíme krásně, neplačeme, Davídek je prostě strašnej pohodář až bych řekla, že bude pěknej flegmoš.. ale je to zlatíčko.. moje tělo to občas nedává, co 14 dní mám ztrhané břicho a trávím několik dní v týdnu na záchodě s průjmem, v neděli jsem ke všemu měla zimnici a horečky.. pak si dám stahovací pás na břicho, manžel mi to břicho namasíruje a je mi zase dobře.. prostě hrůza.. asi jsem měla velké bříško a ta břišní stěna se ne a ne dát dohromady, je hrozně povolená.. už aby se to zpravilo.. dneska jsem byla na záchodě od 2 do 5ti do rána, takže jsem opravdu skvěle vyspaná.. jinak Davídek vstává v 1 ráno a pak kolem 4té a pak v 7, ale to už jsem vzhůru, protože Dušánek zase vstává mezi 5tou a 6tou.. no prostě radost.. ale Davídek teda chrupká hezky i přes den.. vzhůru je všeho všudy tak 4 hodiny, víc to nebude.. spinká v postýlce v obýváku a my si tu s Dušánkem hrajeme, nebo občas usne v křesílku když kouká na hračky.. tak ať je holky líp.. jinak koho trápí prdíky, nám hrozně pomáhá teplá vana, vykoupu ho v tak 38 až 39stupňů teplé vodě a hned máme po problému.. v kočárku je jen když jdeme ven, což teď bohužel moc často není, protože mi není dobře.. mějte se krásně maminy
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme