Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Srpňátka 2013

Ahoj holky, je tu někdo, kdo má termín porodu v srpnu? Určitě se vás najde víc, tak prosím pište ať se podělíme o svoje štěstí.. mě vychází termín porodu na 7.8.2013, ale zatím jsem ještě u doktorky nebyla, jsem objednaná až na 28.12. tak se modlím aby bylo všechno v pořádku..
Celkem 535 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj holky já mám podle PM termín 26.8 2013. To jsme si všechny nadělily krásný dárek pod stromeček, že ?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, my jsme se začali snažit někdy začátkem roku, chtěla jsem děti co nejvíc věkově u sebe aby si vyhráli.. takže jsme se snažili taky docela dlouho, řešila jsem hodně hormonální hladiny, protože jsem do února ještě kojila, ale naštěstí se zadařilo.. já bydlím v Brně. Maky vítám tě mezi námi a Gratuluji ke krásnému dárečku
Odpovědět To se mi líbí0
@TerryTes Já vysadila HA v půlce října a hned druhý cyklus se nám zadařilo Všechny už jednom mimčo máte a já budu mít první, alespoň mi poradíte
TerryTess: tak to zase není tak daleko od nás
Odpovědět To se mi líbí0
Tak to moc gratuluju když budeme mít holčičku, tak to bude taky Terinka
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, snažili jsme se už téměř 3/4 roku, a teď mi Ježura konečně donesl ten vytoužený dáreček :) Naše Terinka bude mít souruzence, už se moc těšíme, chtěla jsem děti o 3 roky a nakonec to bude trošku víc, ale to neva :) Hlavně aby bylo všechno v pořádku. Zatím podle MS termín 21.8., ale k doktorovi nespěchám, zajdu tam až po Novém roce :)
Přeji všem krásné těhulkování ♥
Odpovědět To se mi líbí0
Já bydlím 20 km od Plzně
Odpovědět To se mi líbí0
@TerryTes Já jsem z Kuřiman, okr. Strakonice, jižní Čechy a vy?
Odpovědět To se mi líbí0
A odkud jste holky?
Odpovědět To se mi líbí0
@TerryTes Já doma ještě žádné miminko nemám, tohle bude první
Odpovědět To se mi líbí0
syn si přeje sestřičku pod stromeček miminko tam sice ležet nebude,ale aspoň už je v tom bříšku <3 hlavně,aby bylo vše v pořádku...
Odpovědět To se mi líbí0
Tak moc gratuluji holky < To jsou ty nejkrásnější vánoční dárečky jaké si můžeme přát. Já také ještě u doktorky nebyla, trochu mě mrzí, že mě doktorka neobjednala ještě před vánocemi, ale co už.. Tery já mám doma syna 16 měsíců a narodil se 18.8.2011, takže budou přesně o 2 roky Jani a ty už máš nějaké dítko doma?
Odpovědět To se mi líbí0
Já jsem momentálně na mateřské :) už mám doma chlapečka 2roky a 4 měs. takže budou téměř přesně o 3 roky, syn má narozeniny 21.8.
Odpovědět To se mi líbí0
@TerryTes Terry, tak to máme podobné. Taky k doktorce už letos nepůjdu, až po novém roce se objednám, až budu vědět směny v práci. Jsem zdravotní sestra a Ty?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky, já si dělala test o víkendu a byl pozitivní k doktorce to už asi letos nestihnu, jelikož má mezi svátky dovolenou, ale snad bude vše v pořádku termín mi vychází na 24.8.2013
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, já si dělala test dneska, kdy jsme měla dostat menzes a je pozitivní, tak doufám, že vše bude pokračovat jak má a termín porodu mi vychází na 25.8.2012 ;)
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme