Starší maminky

Zpět na hlavní stránku diskuzí Leylebe | 1. 3. 2016 22:09
Ahoj maminky :),prosím vás o pomoc, je tu některá z vás, která měla dítě až po 35. roce? Píšu bakalářskou práci na toto téma a jedinou maminku, kterou znám, tak je ta moje. Na rozhovor bych vás potřebovala více. :) Tak mi prosím kdyžtak napište kamkoliv, já se vám hned ozvu, je to otázka života a smrti - však víte, škola.Já vím, že si většina z vás řekne, že se mi pravděpodobně ozve někdo jiný... ale věřte mi, snažím se co to jde a co mi síly stačí. :) Tak se mi prosím pěkně ozvěte, byla bych vám neuvěřitelně vděčná.Můj email je lucy.bednarikova@seznam.cz, tel. č. 773462969. Nemusíte nic vymýšlet, stačí mi napsat: jsem k dispozici a já budu vědět :))) bude to jen pár fajn otázek.Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů :)PS - kdyby vás ještě kdokoliv napadl, pomohli mi rozhodit sítě, budu vděčná :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Ve vašem životě se nenadále objeví nový muž, který by mohl všechno změnit k nepoznání. Dobře si rozmyslete, jestli o tak rozsáhlé změny…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci