Starší maminky

Zpět na hlavní stránku diskuzí Leylebe | 1. 3. 2016 22:09
Ahoj maminky :),prosím vás o pomoc, je tu některá z vás, která měla dítě až po 35. roce? Píšu bakalářskou práci na toto téma a jedinou maminku, kterou znám, tak je ta moje. Na rozhovor bych vás potřebovala více. :) Tak mi prosím kdyžtak napište kamkoliv, já se vám hned ozvu, je to otázka života a smrti - však víte, škola.Já vím, že si většina z vás řekne, že se mi pravděpodobně ozve někdo jiný... ale věřte mi, snažím se co to jde a co mi síly stačí. :) Tak se mi prosím pěkně ozvěte, byla bych vám neuvěřitelně vděčná.Můj email je lucy.bednarikova@seznam.cz, tel. č. 773462969. Nemusíte nic vymýšlet, stačí mi napsat: jsem k dispozici a já budu vědět :))) bude to jen pár fajn otázek.Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů :)PS - kdyby vás ještě kdokoliv napadl, pomohli mi rozhodit sítě, budu vděčná :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jak je to dlouho, co jste viděla film „Bezstarostná jízda“? Vzpomenete si ještě, jaký pocit to ve vás vyvolalo? Jestliže ve vás dřímá…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci