Stěhování

Zpět na hlavní stránku diskuzí natali163 | 21. 1. 2013 11:56
Mám takový problém, budeme se stěhovat a já nemám tušení, jak všechny ty věci zabalit, protože když jsem šla do obchodu poprosit o krabice, řekli, že nedávají, že nemůžou. Tak co teď?
Celkem 11 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Petra | 29. 5. 2016 14:50
@Alena My jsme se taky dívali na to zapůjčení krabic - konkrétně ten Tavočer zapůjčuje krabice zdarma když pak s nima i stěhujete, ale půjčují je i samostatně za nějaký poplatek ...Osobně si ale myslím, že pokud máte místo,tak je lepší si pár krabic pokoupit a pak do nich uložit třeba sezonní věci na půdu atd. - my jsme to tak udělali, ty krabice nejsou drahé..
Ina | 12. 4. 2016 20:05
Já jsem kupovala po stěhování nábytek nový. Chtěla jsem mít v novém domě jinak zařízeno. Tak jsem nakupovala i na internetu. A věci jsem většinou vyhodila, takže nebylo moc krabic na přestěhování potřeba :)
Aliice2 | 10. 3. 2016 11:01
Já si dodnes pamatuju, jak jsme se, když jsem byla ještě malá, stěhovali s rodinou, byt jsme měli taky jen 3+1 a stěhováky jsme najatý měli, ale vím, že to dopadlo katastrofálně, spousta věcí rozbitých, hrůza děs. Proto já když jsem se v dospělosti kamkoli stěhovala, vždy jsem se snažila nejen vše pořádně zabalit (za mě taky chvála obalovým-materiálům, ale hlavně té bublinkové folii), ale hlavně sama přestěhovat s tím, že jsem si domluvila známé, kterým jsem dala třeba na benzín plus něco za tu pomoc a nikdy jsem s rozbitými věcmi neměla problém.
Alena | 18. 12. 2015 15:39
Alespoň pro ty ostatní: pokud využijete stěhováky, tak někteří i zapůjčují krabice (např. Tavočer..) a nebo se krabice dají za pár kaček koupit...co já vím tak třeba na obalove-materialy.cz mají všechno ke stěhování, nejen krabice, ale hlavně i bublinkovou folii bez které bych teda stěhovat některé věci rozhodně nechtěla...
Mirka | 27. 7. 2015 17:19
@Heňa Aha, já jsem myslela, že to byla jenom nějaká malá firmička. Která stěhuje po okolí. To bych se asi nebála využít, když mají takové služby.
Heňa | 23. 7. 2015 18:38
@Mirka Měli jsme nej-stehovani. stěhují po ČR i do zahraničí jsem se dívala. Byli jsme spokojení.
Mirka | 20. 7. 2015 18:27
@Heňa Jakou firmu jste si prosím najali? Nějakou lokální nebo co klidně stěhuje po celé čr? Nvm odkud totiž jsi.
Heňa | 17. 7. 2015 22:11
Pokud to není pár krabic jak píše slečna, tak určitě stěhováky. Já se stěhovala s přítelem do většího bytu a museli jsme to tak řešit. Když si člověk najde spolehlivou firmu, tak nemá problém, my jsme takovou naštěstí měli.
Kiku | 6. 7. 2015 21:40
Na malý byt doporučuji si objednat alespoň malou dodávku. Já jsem se stěhovala z koleje a otočila jsem to s taxíkem 3x. Nyní jsme se stěhovali z privátu a zavolali jsme si už stěhovací firmu. Měli jsme totiž už i nějakou tu elektroniku i nábytek, tak raději s menším nákladním autem jak si dělat starosti jak to budeme rozebírat. Sranda nebylo ani jedno stahování, ale naštěstí s přítelem jsme to zvládli bez újmy;)
Petra Hrozová | 28. 5. 2015 10:53
@Radek Pokud se jedná o stěhování menšího bytu tak si myslím, že stěhovací firmu není potřeba objednávat. Pravdou ale je, že se ušetří hodně starostí a času. My jsme stěhovali byt 3+1 kde bylo i piano a to se i stěhováci zapotili
Radek | 15. 10. 2013 10:00
Je to už sice asi uzavřené, ale pro další. Nebylo by jednodušší to nechat na specializovanou firmu? My měli podobné starosti a zkusili poptat více firem. Mají potřebné vybavení, vědí, co a jak mají zabalit, případně vám poradí. Takže jde jen o to, nenarazit na nějaké podvodníky, ale tomu se asi 100% vyhnout nelze v jakémkoliv oboru. Nejlépe dát na reference, případně na prvotní kontakt, už tam máte možnost poznat, zda mají zájem a vědí, o čem je řeč.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Máte chuť do života, vrháte se na všechno s vervou a u toho, co vám stojí v cestě, platí: „S chutí do toho a půl je hotovo“. Dnes máte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci