reklama

Stěhování

Zpět na hlavní stránku diskuzí natali163 | 21. 1. 2013 11:56
Mám takový problém, budeme se stěhovat a já nemám tušení, jak všechny ty věci zabalit, protože když jsem šla do obchodu poprosit o krabice, řekli, že nedávají, že nemůžou. Tak co teď?
Celkem 12 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Zbyněk | 10. 10. 2016 9:45
Zdravím. Celkem se ztotožňuji s názorem Radka, ale osobě si myslím, že nejlepší doporučení dají kamarádi. Myslím tím to, že na internetu není vždy vše napsané tak jak by jsme potřebovali. My jsme se před stěhováním bavili s kamarády a i díky nim jsme si zvolili firmu Tavočer.
Petra | 29. 5. 2016 14:50
@Alena My jsme se taky dívali na to zapůjčení krabic - konkrétně ten Tavočer zapůjčuje krabice zdarma když pak s nima i stěhujete, ale půjčují je i samostatně za nějaký poplatek ...Osobně si ale myslím, že pokud máte místo,tak je lepší si pár krabic pokoupit a pak do nich uložit třeba sezonní věci na půdu atd. - my jsme to tak udělali, ty krabice nejsou drahé..
Ina | 12. 4. 2016 20:05
Já jsem kupovala po stěhování nábytek nový. Chtěla jsem mít v novém domě jinak zařízeno. Tak jsem nakupovala i na internetu. A věci jsem většinou vyhodila, takže nebylo moc krabic na přestěhování potřeba :)
Aliice2 | 10. 3. 2016 11:01
Já si dodnes pamatuju, jak jsme se, když jsem byla ještě malá, stěhovali s rodinou, byt jsme měli taky jen 3+1 a stěhováky jsme najatý měli, ale vím, že to dopadlo katastrofálně, spousta věcí rozbitých, hrůza děs. Proto já když jsem se v dospělosti kamkoli stěhovala, vždy jsem se snažila nejen vše pořádně zabalit (za mě taky chvála obalovým-materiálům, ale hlavně té bublinkové folii), ale hlavně sama přestěhovat s tím, že jsem si domluvila známé, kterým jsem dala třeba na benzín plus něco za tu pomoc a nikdy jsem s rozbitými věcmi neměla problém.
Alena | 18. 12. 2015 15:39
Alespoň pro ty ostatní: pokud využijete stěhováky, tak někteří i zapůjčují krabice (např. Tavočer..) a nebo se krabice dají za pár kaček koupit...co já vím tak třeba na obalove-materialy.cz mají všechno ke stěhování, nejen krabice, ale hlavně i bublinkovou folii bez které bych teda stěhovat některé věci rozhodně nechtěla...
Mirka | 27. 7. 2015 17:19
@Heňa Aha, já jsem myslela, že to byla jenom nějaká malá firmička. Která stěhuje po okolí. To bych se asi nebála využít, když mají takové služby.
Heňa | 23. 7. 2015 18:38
@Mirka Měli jsme nej-stehovani. stěhují po ČR i do zahraničí jsem se dívala. Byli jsme spokojení.
Mirka | 20. 7. 2015 18:27
@Heňa Jakou firmu jste si prosím najali? Nějakou lokální nebo co klidně stěhuje po celé čr? Nvm odkud totiž jsi.
Heňa | 17. 7. 2015 22:11
Pokud to není pár krabic jak píše slečna, tak určitě stěhováky. Já se stěhovala s přítelem do většího bytu a museli jsme to tak řešit. Když si člověk najde spolehlivou firmu, tak nemá problém, my jsme takovou naštěstí měli.
Kiku | 6. 7. 2015 21:40
Na malý byt doporučuji si objednat alespoň malou dodávku. Já jsem se stěhovala z koleje a otočila jsem to s taxíkem 3x. Nyní jsme se stěhovali z privátu a zavolali jsme si už stěhovací firmu. Měli jsme totiž už i nějakou tu elektroniku i nábytek, tak raději s menším nákladním autem jak si dělat starosti jak to budeme rozebírat. Sranda nebylo ani jedno stahování, ale naštěstí s přítelem jsme to zvládli bez újmy;)
Petra Hrozová | 28. 5. 2015 10:53
@Radek Pokud se jedná o stěhování menšího bytu tak si myslím, že stěhovací firmu není potřeba objednávat. Pravdou ale je, že se ušetří hodně starostí a času. My jsme stěhovali byt 3+1 kde bylo i piano a to se i stěhováci zapotili
Radek | 15. 10. 2013 10:00
Je to už sice asi uzavřené, ale pro další. Nebylo by jednodušší to nechat na specializovanou firmu? My měli podobné starosti a zkusili poptat více firem. Mají potřebné vybavení, vědí, co a jak mají zabalit, případně vám poradí. Takže jde jen o to, nenarazit na nějaké podvodníky, ale tomu se asi 100% vyhnout nelze v jakémkoliv oboru. Nejlépe dát na reference, případně na prvotní kontakt, už tam máte možnost poznat, zda mají zájem a vědí, o čem je řeč.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nebude vám dělat problém dotahovat věci do konce, a to ani v práci, po línějších kolezích. Rodina z vás bude šílet, protože vaše…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama