Maminka.czDiskuze

Strach s porodu

nikysák 12. 8. 2010 18:21:26
Ahoj. Mě je 20 a těhotenství jsem fakt neplánovala. :) Na začátku jsem se taky strasně bála a myšlenku na porod jsem dost potlačovala,protože jsem pokaždé dostala záchvat pláče a vše mi bylo proti srsti,co se týkalo porodu,nechtěla jsem se o tom s nikým bavit,ani s přítelem.... Ted už jsem 33tt. a už měním názor. :) neboj se! nejlepší je nepřemýšlet nad tím,já nechodím ani na předporodní kurzy.... prostě,příroda ví co dělá.... Zvládlo to mrtě holek před náma,zvládnem to i my! A dnes je porod úplně něco jiného než dřív a je hodně individuální... Dnes je spousta anestezie a epidurál!!! díky němu toho tolik necítíš. neboj uteče to a pak už bude jen radost! Držím palečky,at už se nebojíš a dostaneš se z toho jak já!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme