Maminka.czDiskuze

Stravování v těhotenství

pavla 24. 5. 2013 9:17:31
Ahoj, tak já jím prakticky všechno.Je fakt, že do něčeho se občas musím nutit. Třeba takové maso jsem nikdy moc nemusela,no ale trpím na málo železa, tak se snažím ho jíst skoro denně nebo hodně luštěnin, jenže ty mě celkem nadýmají. Jinak jogurty ty můžu prakticky denně a i sýry. Ryby mám taky ráda, teď je navíc ideální doba na grilování všeho možného, tak si užiju :) No akorát se snažím krotit ohledně sladkého a snažím se vyhýbat tučným a smaženým jídlům. četla jsem několik článků o tom, že jak se stravuje žena v těhotenství dost ovlivňuje náchylnost dětí k obezitě,hyperaktivitě, ekzémům a podobně. Takže se snažím jíst zdravě a mít nějaký pravidelný pohyb nejen kvůli mimču,ale taky kvůli sobě.Užila jsem si celkem dost při hubnutí před otěhotněním a nechci to zažívat znovu. Co se týče doplňků, tak beru jenom kyselinu listovou a probiotika biopron - dost mi pomáhají na to nadýmání a občas mě potrápí i zácpa.A to nemluvím o silnější imunitě :)
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme