Svatební koordinátor

Zpět na hlavní stránku diskuzí mišalinka | 17. 3. 2013 20:45
Ahojte momentálně bydlíme s přítelem v rakousku ale chceme svatbu v čr, protože tam máme většinu známých, bohužel by pro nás bylo plánování takhle na dálku nelehké a chceme svatbu už letos na podzim uvažujeme nad nějakou agenturou. Můžete se prosím podělit o vaše zkušenosti s agenturami, jejich cenami a různými možnosti které nabízí?
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
mišalinka | 24. 3. 2013 20:39
@edita Já žádnou agenturu neznám, takže se určitě podívám na jejich stránky, díky
edita | 20. 3. 2013 20:56
my jsme agentruru neměli, za nás to ještě tak nefrčelo, ale můj syn měl najatou weddingdesign, kromě počasí jim vyšlo všechno náramě
jenyska | 18. 3. 2013 13:03
řekla bych, že ceny se budou hodně lišit v závislosti na počtu hostů, prstenech, šatech které si vyberete atd. atd. Já sama ještě vdaná nejsem,ale také si budu chtít najmout agentur. Podle mě správně zvolneá agentura ti dokáže ještě na mnohých věcech peníze ušetřit, není to luxus, který si mohou dopřát jen boháči-dávno zakořeněný názor, ble.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nosíte v sobě protichůdné pocity týkající se jedné osoby, a dokud si neujasníte, co od ní opravdu očekáváte, vaše celková nejistota jen…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci