reklama

tatínek.cz :)

Zpět na hlavní stránku diskuzí 85Martinka | 26. 2. 2012 14:11
Pochlubte se jaký jsou tatínkové.. Myslím partnery a manžely néé vaše tatínky, ale ty můžete komentovat taky- jak vzali role dědečků a maminky jak přešli na roli babiček?
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
85Martinka | 13. 6. 2012 11:23
Tak jak se vyvíjejí tatínkové? Ten náš je bezva, teď musel pár hodin hlídat malýho- byla jsem vypomoct v práci kolegyním. Dokonce přebalil pokakánka a vůbec to zvládli < rádi dělají lumpárničky
semelka | 16. 3. 2012 22:43
asi jako všichni chlapi .. občas zlatý občas na zabití
Wery | 28. 2. 2012 8:52
Tak u nás si myslím, že je to s tatínkem dobré, jenom je moc v práci, což ale na druhou stranu zas nese jiné výhody. No, nemůže mít člověk všechno, ale když je doma, musím uznat, že se snaží, pomůže, pohlídá, zaveze nás na výlet se synem, že jedem jako rodina, do wellnessu teď chce na víkend, tak snaží se, zlato naše Ale je pravda ,že když přijde období, kdy ho kvůli práci skoro nevidíme, je někdy i smutno. To jo.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po dlouhé době, kdy jste se cítila nemocná a nejistá, přichází období uzdravení a znovuzrození. Nyní máte šanci, a i když se vám to…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama