Maminka.czDiskuze

Těhotenské chutě

A55@email.cz 10. 3. 2010 16:58:43
Ahojky DYDISEK .Tak to máte fakt "zapár" , já mám termín 1.5. , takže máme s prckem ještě čas. Teď už je to ale "záhul" , dneska mě všchno bolí , jak "sviňa".. Byla jsem včera na kurzu a dělaly jsme bříšní tance pro těhulky , no a já jsem dnes jak "přejetá" prním válcem..Hlavně ty kyčle a kříže.. Já jsem byla celé těhotenství doposud bez problémů , až teď poslední dobou už začínám "hekat". . Včera v noci mě taky tak chytlo pálení žáhy , že jsem chtěla už sáhnout po Rennie , ale nějak jsem to "zaspala"..Já jsem přibrala zatím 6kg , ale pře otěhotněním jsem měla docela nadváhu.Takže aspoň že tak !!! I když to není ještě úplně konečná u mě..Ale to je slušné DYDISEK , že jste jen 10kg přibrala. Oni říkají , že do těch 12kil je norma . Ale každá z nás to má jinak , že jo ??!! Jo , holčičky , ty se prý častěji přenáší než kluci , aby byly krásňoučké.. Já čekám chlapečka , moooc se na něj těším. <3 Když ho cítím v bříšku , jak se hýbe (někdy až moc) , je to krásný pocit. <3
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme