Těhotenství?

Zpět na hlavní stránku diskuzí KačR | 7. 11. 2015 23:02
Dobrý den, maminky, snažilky.. Mám trochu "problém" ..neberu HA, kvůli jaterním neshodám, při sexu se s přítelem nechráníme, používáme jen přerušovanou metodu, MS jsem měla dostat 8.10., ale přišla až 29.10. byla jsem na krvi, dělala si testy, těhotná jsem nebyla, nicméně jsme se 28.10. rozhodli, že bychom miminko chtěli a ještě ten večer jsme se poprvé "naplno" pokusili. Druhý den večer jsem to dostala a další den mi to zase skončilo. Takže MS trvala jeden den, od té doby (dnes je to 10 dní) mě pobolívá v podbřišku, je mi stále vedro, občas návaly, občas trochu píchne na vaječníkách, dnes se mi stále vrací oběd, ale pálení žáhy to úplně není, OVU testy mám negativní a dělala jsem si i těhotenský, a ten taky, ale to chápu, je dost brzo. Myslíte, že můžu být těhotná? Moc děkuju za každou radu.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Už od rána budete mít náladu někomu zakroutit krkem a budete jen čekat na příležitost, až vám někdo padne do rukou. Mějte se ale na…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci