reklama

Těhotná a sama

Zpět na hlavní stránku diskuzí Isabou | 14. 2. 2015 9:47
Ahoj všichni, jsem v 9tt. miminko bylo plánovné. Bohužel před čtyřmi dny mi můj partner oznámil, že se rozhodl vrátit ke své bývalé manželce a k dětem. Prý ji pořád miluje a cítí, že je to tak správné. Nedokážu to pochopit. A co naše dítě? Má jen smůlu, že se narodí špatné ženě? Bylo by prý nejlepší, kdybych si to nechala vzít. To jsem okamžitě zavrhla. Je mi 26 a hlavně bych nemohla žít sama se sebou. Jsem zoufalá. Máte některá podobnou zkušenost? A jak jste vzniklou situaci řešili?
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
František 1972 | 9. 3. 2015 18:48
A když nemůžeš žít sama se sebou, tak by si mohla žít se mnou ? Já jsem taky zažil něco podobného, manželka utekla i s dítětem za jiným mužem. Jsem z Ostravska. Odkudˇjsi ty ? Letos mi bude 43 let. Nejsem na tebe dost starej ? Manželka je o 14 let mladší než já a neustále si stěžovala na nedostatek sexu. Což je u žen dost podivný argument na rozvod. Teď si někoho hledám, třeba by si to mohla být Ty.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Otázky vztahů jsou dnes pro vás prioritou, i když se úplně nevyznáte v lidech, kteří vás nyní obklopují. Jistá změna, která musela…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama