Těhotná studentka

Zpět na hlavní stránku diskuzí LuckaL | 22. 8. 2016 21:32
Ahoj jaký máte názor na náctileté dívky které otěhotní? Mě není ani 20 a jsem na konci 5.týdne. Zbývá mi ještě dva roky školy. Samozřejmě to bylo neplánované. Na jednu stránku cítím radost, na druhou strach.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
rhapsodyinpink | 1. 9. 2016 14:40
@kafieri A dodělávání školy a studia na dálku, to se dnes dá. Pokud nebudeš úplně sama
kafieri | 1. 9. 2016 9:44
Mladší maminka má menší pravděpodobnost komplikací při těhotenství, porodu - hlavně když je to prvorodička, mít dokonce 1. dítě třeba ve 35 letech není z tohohle pohledu to pravé. Taky mi přijde krásné, jak kamarádka, která rodila v 21, má dnes dvě dcerky-školačky a vypadá skoro spíš jako jejich starší sestra, jsou všechny tak vysmáté, plné energie a mají k sobě tak nějak celkově blízko. Po tom 30. roku té enrgie lidem přece jen mnohdy ubývá. Pokud je nějaké zázemí jako bydlení, finance atd., tak obecně já jsem spíš pro mladé maminky a mrzí mě, že mě se to tak brzy nepoštěstilo. Jsem už unavenější, úzkostlivější než vím, že jsem byla dřív, atd. Ale vždy záleží na konkrétním člověku a situaci.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Možná se vám zdá, že partner se k vám nechová s tou pozorností, kterou byste od něj ráda žádala, a že nadto ještě pokukuje po jiných…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci