Maminka.czDiskuze

Těhotná v 17

shadowgirll 4. 7. 2010 21:27:08
Ahoj evinko,také jsem na tom byla jako ty otěhotněla jsem v 16letech a už bylo skoro pozdě na miniinterucpi ale nakonec jsem jí podstoupila a ted jsem za to mooc ráda ,tenkrát jsem byla s bývalím přítelem už skoro 4 roky ale rozhodně jsem se na to necítila a hlavně jsem stím bývalím klukem kterého to bylo, věděla že to není ten se kterým chci mít miminko a zažívat to co člověk prožívá v životě výjmečně,od té doby jsem se osamostatnila potkala toho ,,pravého'' který mě požádal o ruku a já cítím že je to kluk se kterým chci zůstat kus života, neříkám celý ale rohodně jeho větší část a oba toužíme po to stejném ted pracujeme na miminku zatím jen 2měs.ale snad se brzo zadaří je mi 22let máme pejska,byt,auto a i ty úspory nějaké, rozhodně to maminka pak má asi o hodně lehčí když má vše zajištěno a připraveno pro mimi, nevím jak je to u tebe ale já se toho tenkrát bála vím že bych to sama nezvládla a ani jsem nechtěla je to opravdu velká asi ta největší ZODPOVĚDNOST v životě a pokud si mimi nenecháš ,tak je vždycky možnost si ho udělat znovu v mnohem vhodnější dobu s někým kdo to bude chtít stejně jako ty!!Jen má rada samozdřejmě je to na tobě.Přeji hodně štěstí at tvé rozhodnutí je to dobré.PAPA Terezka
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme