Maminka.czDiskuze

Těhule Karlovy Vary

simmka 30. 5. 2010 12:15:52
holky ahoj !! ja trochu rozjela nakupy..uz mame postylku a vse do ni vcetne krasnych povleceni od moji maminky..trochu jsem blble s nakupem plenek a kosmetiky..pomalu,at se to pak nenakupi..takze de facto chybi jen kocarek...uz se blizi konec sezony,tak pak tatka bude asistovat ..jinak tatinek je uzasny,brisko hladi,brisko roste a milacek uvnitr trosku zmenil rezim... zacina zit nocni zivot,tak je pak u myho usinani veselo... jinak mi prijde,ze mi to ted vsechno utika mega rychle..ve stredu mame kontrolu,tak doufam,ze prcka uvidim,uz jsme ho dlouho nevideli a preci jenom to chybi...jinak Barco fotky mas krasne....ja je tam vlozila a zase nesly zobrazit,tak jsem si vymazala i ty ,co jsem tam mela.....doufam,ze se vam dari...my si vcera udelaly prochazku do volebni mistnosti na Andelce-ma premiera...tak jsem se musela smat,koukali tam na me jak na stvoreni...ja cela ufunena ted mame po obede a pujdu chvili do hajan...posledni dobou je ta unava vetsi a vetsi...jo a sranda je nazouvani bot a zavazovani tkanicek....jsem jak moje babi....vcera jsem si vyndala piercing z briska,tak jsem zvedava,jak moc se to rozleze po porodu...brisko mam zatim vypoukle spis dole,ale je tam a vsichni o nem vedi.... :-[ tak se mejte vsichno moc pekne....my jdeme hajat a potom si pro nas prijede maminka a jedeme nakoupit....ps: taky vam prislo,ze mate vseho malo....ze vlastne jeste spoustu vseho chybi? ja i ve snech shanim kocarek,pak depka,ze mi chybi to a to....a furt doma uklizim....pecka... papa
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme