Maminka.czDiskuze

Těhulky - porod na přelomu prosince a ledna

monushka 31. 10. 2010 13:12:23
Ahojky Moni, letí to přímo rychlostí blesku, ale to je jedině dobře Já jsem začala chodit na předporodní kurz a tam na mě tak nějak padá to, co mě vlastně za pár týdnů čeká, ale strašně se těším a porodu se zatím moc nebojím, tak snad mi to zůstane Posledních čtrnáct dní se mi každou noc zdá, že rodím a vždy je to strašně rychlé, tak snad to tak bude i v reálu. To jsi dobrá, že si pohlaví mrňouska necháváte jako překvapení, já bych to stopro nevydržela Ale čeho se také začínám bát, tak je to to, abych byla pro tu naší Michaelku tou nejlepší maminou, ale nějak to přece zvládneme To budou ale hormony a ty sakra pracují - stačí mi jen slyšet nějakou písničku, kterou jsem třeba měla ráda jako malá a už brečím jako želva :-[ Přítel má ze mě děsné srandičky, ale ona ho ta sranda přejde. Tak se mějte krásně a opatrujte se Papapapa
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme