reklama

Těhulky 2010

Zpět na hlavní stránku diskuzí tessmi1 | 21. 5. 2010 15:59
Ahoj holky maminky a snažilky Tak i já se po třech letech boje můžu přidat mezi těhulky moc by chtěla aby nás takových bylo co nejvíc a tak zakládám dizkuzi kde prosím každou z vás o radu příběh nebo zkušenosti :o) je to třetí den co jsem zjistila po úspěšném IUI (INSEMINACI) že čekáme miminko a pořád tomu nemůžu uvěřit trvalo nám dlouho než jsme to dokázali a je to tady konečně jsem slyšela z telefonu ano jste těhotná je to pro mě všechno nové tak mám první dotaz v noci mě moc bolelo břicho dokonce mě to i vzbudilo máte někdo podobne zkušenosti ze začátkem těhotenství??
Celkem 95 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
benjijka | 1. 4. 2011 22:44
maminky zdravím, omlouvám se že to dávám sem,ale jsem také z Moravy a napadlo mě hodit sem věci po mé holčičce velikosti 56-74 ,kdyby měl někdo zájem tak písněte na mail: benjia@seznam.cz , děkuji moc:) Na ceny se nedívejte, sleva na vše až 50 % , pokud byste chtěli toho více tak přidám ráda některé kousky zdarma. Děkuji za info.Bára

http://www.mimibazar.cz/bazar.php
Studentka | 19. 10. 2010 12:39
Dobrý den maminky, moc bych vás touto cestou chtěla poprosit o pomoc s mojí diplomovou prací. Píšu ji na téma "Moderní možnosti těhotenství a porodu". V rámci diplomky dělám dotazníkové šetření. Sháním tedy maminky všech věkových kategorií. Pokud byste si našly čas a chuť mi dotazník vyplnit, budu moc ráda. Píšte mi na lukeska@gmail.com . Mějte se moc krásně.Jarka
cecilinka | 31. 8. 2010 14:07
Ahojky maminky,
napadlo mě,jestli by jste neměli zájem originálně si "označkovat" svá bříška pěkným obrázkem či hláškou na tričku,nebo svým mimískům udělat hezká a výstižná bodýčka či tríča.Dobrá a užitečná věc je taky polepit svá auta, aby ostatní řidiči věděli, že převážíte své ratolesti a tudíž byli opatrnější ve Vaší blízkosti.. Kdyby Vás něco zaujalo, mrkněte do mé diskuze,kde mám stručné informace : http://www.maminka.cz/diskuse/diskuse/ a pro vizuální představu mám pár obrázků ve své galerii. Návrhy jsem dělala podle toho,co mě napadlo..Pokud by jste měli svá specifická přání,uvítám je a pomůžu Vám je zrealizovat..Mám tam i pár věcí,co jsem dělala pro svého synka.. Pěkný zbytek dne!
Maminka barbora | 31. 8. 2010 8:00
Ahoj holky jsem prvo rodička jsem v 10 tydnu těhotenství a čekám dvojčátka. Právě mě čeká vyšetření plodové vody a mám z toho trochu obavi. Tak jsem se chtěla zeptat co to obnaší a ják jsou velká rizika. Četla jsem tady že máté taky některá dvojčátka tak jsem je chtěla optat jestli jste také byli na plodové vodě a jak jste dopadli a co a jak ? Diíky moc za odpovědi
Marčela | 23. 8. 2010 20:47
@musculilus.M Ahojky ale stejnak te obdivuju. ja jsem dnes 28+3tt,cekame holcicku a nekdy si rikam az se mala narodi jestli to budu vsechno zvladat. ale snad jo.. tak hlavne at holcicky pekne rostou a mejte se vsechny krasne
musculilus.M | 23. 8. 2010 20:29
@Marčela Ahoj,rodila jsem dřív o pět týdnů,ale holky byly dost velký,tak mě rodit už nechali a porod nezastavovali.No rostou pěkně.Dneska jsem byly v poradně poprví,tak Leticie už váží 3000g a Leonie 2660g.Tak hlavně je docela na hlavu to krmení.Leonie je v pohodě,ale Leticie je pořádnej jedlík.Kvůli prasklé bradavce jsem jí odstavila od prsa a odstříkávám jí,takže jí odstříkám tak 120ml ona na hodinku usne a zase se vzbudí hlady,tak jí namíchám Nutrilon a dokrmím jí.A než tenhle proces skončí,tak už se zase budí ta první a chce papat Ale dá se to zvládnout.Jinak jsou holky hodný.Budí se jednou za noc a postupně.
musculilus.M | 23. 8. 2010 20:23
@euchenie děkuji pokud Ti doktorka říká,že je vše v pořádku,tak se nemáš čeho bát.Mě už od pátého měsíce říkala,že se začínám otvírat a měla jsem nakázaný ležet a nic nedělat.A nakonec jsem to vydržela až tak dlouho.Týden před porodem jsem byla poslaná do nemocnici na udržování.Byla jsem totiž otevřená už na 11mm.Což bylo šílený.Člověk nevěděl jak dlouho tam bude ležet.A hlavně jsem tam nastupovala úplně zdravá a najednou podle jejich testů jsem byla chudokrevná a měla bílkovinu v moči a zánět.Takže jsem dostala dva sáčky krve a 24hodin denně jsem byla napíchnutá na kapačky.Pak se mi ulevilo,tak mě odpojili a dali pouze magnezium a druhý den jsem porodila,ale byla jsem ráda,že už to mám za sebou.Sestřičky byly hrůza nemocnice hrůza.Na obou rukou jsem byla samá modřina od toho jak mi třeba čtyřikrát přepichovali infuzi.A to mám žíly vidět krásně!Tak Ti budu držet palečky ať to vydržíš co nejdéle.V porodnici jsem mluvila s paní,které se narodily dvojčátka ve 39tt.
lucy.lashing | 21. 8. 2010 16:50
@euchenie spíš zkus omrknout: http://www.kocarky-tako.cz/kocarky-pro-dvojcata/
cenově dostupné a přitom pěkné kočárky. Hodně maminek v mém okolí má tuto značku a nemůžou si ji vynachválit
euchenie | 19. 8. 2010 15:54
@musculilus.M Moc gratuluju k narození holčiček Já čekám taky dvojčata a stále mám strach,abych to vydržela co nejdéle.Zatím jsem 22+1tt,tak mě ještě čeká dlouhá doba.
Marčela | 17. 8. 2010 20:49
@musculilus.M Ahojky no pani tak to jsi porodila o par tydnu driv ze?ikdyz u dvojcatek se to asi stava. ale moc gratuluju!hlavne at holcicky pekne rostou musi to byt makacka starat se o dvojcatka.obdivuju vsechny maminky co maji dvojcatka a vicecatka. a jake to je mit najednou ty prdolky u sebe??ja se samozrejme na nasi malou Natálku mooc tesim a u tebe je to dvojnasobna radost ale mam z toho i trochu strach jak to vsechno zvladnu.
musculilus.M | 17. 8. 2010 19:08
Ahoj holky,tak se mi 21.7. narodili holčičky.Leonie měla 2040g a 43cm a Leticie 2240g a 48cm.Rodila jsem ve 34+5tt přirozenou cestou za což jsem moc ráda.Včera nás po čtyřech týdnech pustili domů.Dneska jsme byly na první procházce a jsem moc ráda,že už mám holky u sebe a porod za sebou papa
euchenie | 7. 8. 2010 18:42
Ahojky těhulky,jsem zatím 20+3tt,ale už přemýšlím o kočárku.Prohledala jsem snad tisíc inzerátů,ale budto jsou drahý,nebo daleko.Poradí mi někdo nějaký bazar s kočárky na pardubicku?Scháním kočárek pro dvojčata.
Evča | 2. 8. 2010 8:10
@Marčela Ahoj, já jsem ve 23týdnu a občas mám taky tlak v podbřišku bud na levé nebo pravé straně, doktor mi řekl že je to tím, že chodím nepravidelně na velkou... hlavně ten tlak nesmí být uprostřed a trvat déle jak minutu!!!! to bych šla radši hned k doktorovi
Marčela | 1. 8. 2010 11:26
Ahojky holky dnes jsem 25+2tt a od rana mam takovy divny tlak v podbrisku.je to dost podobne jako pri MS.nevite prosimvas co by to mohlo byt??? =-O
Janinablond | 31. 7. 2010 16:07
@ Tak já rodím v řijnu a kupovali jsme kočárek s velkými koly i s autosedačkou a později jako golfák.Na zimu a do schodů je to určitě lepší.
Marčela | 31. 7. 2010 14:52
Ahoj tak my cekme mimco taky v listopadu a budume kupovat tento kocarek.prijde mi ze je ze vsech nejlepsi. ale to je samozrejme jen muj nazor. http://www.batolatko.cz/--Kocarek-FIRKON-SWING-SE...
| 31. 7. 2010 14:46
ahoj těhulky a maminky :) chtěla jsem se zeptat jaké jsi kupujete kočárky ??? mě se líbí samé co mají přední kolečka menší s možností aretace. Ale prcka čekám na konci listopadu, takže budu jezdit v zimě ve sněhu a všichni mi radí at si koupím kočárek s velkými koly bez aretace, ale to jsou jen ty sportovní nižší kočárky a těch moc velký výběr není. tak mi prosííím poradte jaké máte zkušenosti. Děkuji
Janinablond | 30. 7. 2010 16:17
@p.o.r.t.a Ahoj,chtěla jsem se zeptat kam chodíš?Mám podobnou doktorku a uvažuju o změně.
Janinablond | 30. 7. 2010 16:14
Moc vás zravím maminky. Jsem v 7. měsíci a chtěla bych se zeptat zda-li je normální,že mimi už strašně kope,ale zase je den kdy se neozývá vůbec,je to v pořádku?
Marčela | 29. 7. 2010 13:33
@19ewicka Ahoj no tak my jsme koupily prebalovaci komodu http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/nabytek-komody/3937... a zvlast vanicku. prijde mi to takhle lepsi..
1 2 3 4 5
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Když šéfové podporují vaši kreativitu, dokážete se skrze Lunu všemu věnovat s intenzitou. Baví vás to v práci a podnikatelské činnosti,…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama