Maminka.czDiskuze

Těhulky 2010

musculilus.M 23. 8. 2010 20:23:38
děkuji pokud Ti doktorka říká,že je vše v pořádku,tak se nemáš čeho bát.Mě už od pátého měsíce říkala,že se začínám otvírat a měla jsem nakázaný ležet a nic nedělat.A nakonec jsem to vydržela až tak dlouho.Týden před porodem jsem byla poslaná do nemocnici na udržování.Byla jsem totiž otevřená už na 11mm.Což bylo šílený.Člověk nevěděl jak dlouho tam bude ležet.A hlavně jsem tam nastupovala úplně zdravá a najednou podle jejich testů jsem byla chudokrevná a měla bílkovinu v moči a zánět.Takže jsem dostala dva sáčky krve a 24hodin denně jsem byla napíchnutá na kapačky.Pak se mi ulevilo,tak mě odpojili a dali pouze magnezium a druhý den jsem porodila,ale byla jsem ráda,že už to mám za sebou.Sestřičky byly hrůza nemocnice hrůza.Na obou rukou jsem byla samá modřina od toho jak mi třeba čtyřikrát přepichovali infuzi.A to mám žíly vidět krásně!Tak Ti budu držet palečky ať to vydržíš co nejdéle.V porodnici jsem mluvila s paní,které se narodily dvojčátka ve 39tt.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme