Těhulky 2011 na popovídání Jižní čechy:-)

Zpět na hlavní stránku diskuzí oxalka | 13. 1. 2011 12:50
Celkem 18 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Miri | 9. 5. 2011 8:56
@Miri Krasne dobre ranicko kocko, tak dneska tady zase vykouklo slunicko a je uuuplne bez mracku, vidim to na prani a pradlo pekne uschne na balkone na slunicko, jeee, to je takova parada, to slunicko ale umi pozvednout naladicku
Jejda, tak to Dusankovi drzime palecky at vse vyjde tak jak ma. A tobe prejeme to nejuzasnejsi a bezproblemove tehotenstvi, at si ho taky v klidu a v pohode uzijes...
Zrovna dneska premyslim, co budu varit, asi to uz mam vymysleny, muj pritel mi vcera poradil. No protoze ja vlastne ani neumim varit, ucim se to az ted. Mam vyhodu, ze vari pritel, bavi ho to.
Dneska to vidim i na prochazku a mensi nakup. No a pak jukani tady po netu, co noveho.
Mame doma kocourka, cernyho a jmenuje se Cert, tak ted se pekne vyhriva na slunicku, lumpak jeden
tak jo kocko, mej se bajove a uzivej slunicka, pa pa paaaaaaaaa
zdenicka 04 | 8. 5. 2011 14:08
@Miri Ahoj berusko,i tak se daji slavit narozky pri sklence dzusu,jinak se mam docela fajn,prvni 3 mesice mi bylo hrozne zle zvracela jsem kazdy den,ted je to uz ok,akorat mi delali cytologii a beru cipky mam asi nejaky zanet ale je to v poho,muj syn se jmenuje Dusanek po tatinkovi,do skoly jde az ted po prazdninach mel rok odklad ma mensi zdravotni potize narodil se mi moc brzy v necelym 7 mesici mel 1.150g,38 cm,2 mesice lezel v inkubatoru,v peti letech mi zacal poprve chodit a ted nedoslapuje na pravou nozicku chodi po spicce ale uz je to dobry z nejhorsiho je venku ceka nas akorat operaci achylovky tak doufam ze druhe mimi bude v poradku vytrpela jsem si uz az kam,tak budem jen doufat,a co ty jak se mas,mej se krasne a napis tesim se na tebe
Miri | 6. 5. 2011 17:05
@zdenicka 04 Ahojky kočko, my jdem jenom 19.5. na kontrolu k doktorce, tak třeba nám už pak něco řekne. Jinak jsem z Černé v Pošumaví u Českého Krumlova, prostě u Lipna.
Je mi 29 a svoje třicetiny oslavím s pěkným bříškem a se sklenkou džusu
My to určitě taky chceme vědět. Zatím ještě nic nekupujeme, až nám řeknou, že je vše Oká, tak začne kupovací mánie, už se mooooc těším
A japak se cítíš, jak tI je? Měla si nějaké problémy? Já jsem vuuuubec nezvracela. Jen jsem na rizikovým, protože jeden den jsem trošku krvácela a pak dva dny špinila, bylo to zrovna v práci, tak mě doktorka nechala doma. Takže už vlastně třetí týden si užívám domácí pohody a internetu
Copak ty? Jeste pracujes nebo uz si doma?
Uz mate vymysleny jmena? my uz jo. a jakpak se jmenuje synek? 7 let, to uz je velky fesak, prvni trida?
Mej se bajove a uzivej slunicka, papa
zdenicka 04 | 6. 5. 2011 14:01
@Miri Ahojky,11.5. to je ve stredu jedu do C.Budejovic na ten velky ultrazvuk a nechame si rict co to bude protoze ja uz vecicky zadny po malym nemam takze zacinam od znova nakupovat ale lepe se bude kupovat kdyz budem vedet co to bude chteli bysme holcicku tak uvidime uz se tam moc tesim,jinak me je 27 let a tobe a odkud jsi ja jsem z Jindrichova Hradce
Miri | 5. 5. 2011 17:16
@zdenicka 04 Ahojky Zdeni, ja jsem v 16tt a je to moje prvni tehulkovani. Tak to je paradni a uz vite co to bude? nebo si to nenechate rict? my se uz tesime na ten velky ultrazvuk az nam to reknou a potvrdi, ze je vse v poradku. <3 A kolikpak ti je? Jen uzivej uzivej, je to paradni Krasny podvecer,papa
zdenicka 04 | 5. 5. 2011 10:13
@Miri Ahojky Miri,jsem 19t+6,mam doma 7 leteho klucinu uz se moc tesi na sourozence ja taky nejak me tohle tehu bere vic nez to prvni asi proto ze jsem syna porodila ve 20-ti ted uz jsem o neco starsi a nejak to vic prozivam a co vy holky
Miri | 26. 4. 2011 17:08
Halooo, haloooo, je tu někdo? copak z jižních čech není nikdo těhu?????
oxalka | 14. 2. 2011 13:14
@Mosanda Ahojky
To je asi dost nepříjemné že je ti zle ale jak jsi psala coby jsme po ty naše prcky nezvládly
Já jsem naštěstí první měsíce byla v pohodě ale pak mi vyšli špatné krevní testy a tak jsme museli na dběr plodové vody protože měli podezdření na DOunuw syndrom. Nikomu ty nervy nepřeju, to mi věřte holky!
Našteští vše vyloučili a potvrdily nám holčičku

Jinak teď mám spíš problém s pálením žáhy a taky s dýcháním. Sice jsem skoro nic nepřibrala ale stále mm pocit že se nemůžu dostaečně nadechnout.
Tak se mějte fain a hlavně zdraví holky
oxalka | 14. 2. 2011 13:11
@pomenka.cb Ahoj Pomenko já jsem ve 20tt a 4dny takže pulku už mám za sebou.
Ze začátku mi špatně ani moc nebylo ale teď mám docela problém s pánení žáhy, nic na to nepomáhá takže budu muset počkat až se malá narodí, jinak s teď chystáme na genetický UTZ tak se těším až tu naší kočku zase uvidím
A jak pak jsi na tom ty?je to tvoj první těhu? moje an a jelikož jsem docela stressmenka tak řeším každou maličkost, ale zase jak se říká všeho s mírou
Rimmerka | 6. 2. 2011 19:44
ahoj holky, mám chlapečka narozeného v červnu 2010 a nemám už kde skladovat oblečení. Prodávám po něm komplet výbavičku 0 - 6 měsíců, je tam vše, i zavinovačka, spací pytle. A potom mám ještě pro holčičku 0 - cca 3 roky 47ks oblečení za 700 kč. Všechno je pěkné, nezničené, hodně věcí jsme ani nenosili. Pokud byste měli zájem, tak mi napiště buď zprávu nebo na e-mail rimmer.ka@seznam.cz. Pošlu vám i fotky.
Mosanda | 1. 2. 2011 17:43
Ahoj nastávající maminy. Jsem v 9t + 1. Jsem z Písku a ráda bych našla kámošky, které prožívají to nádherné životní období jako já Sice je mi od nějakého sedmého týdne dosti zle, žaludek na vodě.. co bych pro to maličký nevytrpěla <3 Všem vám přeju jen a jen zdravíčko!!
Lenčuška | 28. 1. 2011 10:50
@Lucik Ahoj Luciku, nejspíše mám podobný problém. Ještě jsem se tím pořádně nezabývala. V lednu mi teď skončil 4.letý rodičák a já měla nastoupit do práce, ale jelikož jsem těhotná, šla jsem marodit. Pracovala jsem naposledy v roce 2004 a od té doby jsem doma. Nyní je ale pro mne důležité, že úplně bez koruny mě nenechají. I přesto, že nemáme odpracováno, máme nárok na nejnižší částku která činí 76OO,- a to je mnohem lepší, než nic
Ráďa23 | 26. 1. 2011 21:01
ahojicek holky,ja bydlim nedaleko cb.-)čekame miminko jsem v 17+4.doma mam jednoho klucika honzika ktery se moc tesi na sourozence.-)
Ráďa23 | 26. 1. 2011 21:01
ahojicek holky,ja bydlim nedaleko cb.-)čekame miminko jsem v 17+4.doma mam jednoho klucika honzika ktery se moc tesi na sourozence.-)
zdenicka 04 | 25. 1. 2011 9:00
ahoj holky,dneska bych mela jit k doktorce nedostala jsem mesicky a delala jsem si testy a vsechny jsou pozitivni tak uz se nemuzu dockyt az mi mudr.rekne ze jsem tehu snazime se uz docela dlouho tak snad se to povedlo ,akorat me docela boli brisko je to normalni nebo ne dekuji za rady
Lucik | 22. 1. 2011 23:47
ja jsem ve 23 tt a je to nadhera ale jediny co me stve ze nebudu mit asi PPM.ja nemam odpracovano rok.jste tady nekdo ze bysme pohovorili
mnahodilova | 21. 1. 2011 9:52
ahoj já už mám těhu za sebou, mám doma 7 týdenního kluka, bydlím kousek od čb
pomenka.cb | 17. 1. 2011 19:34
ahojik, jsem v 11tt a dva dny, chtěla jsem se zeptat v kolikatem tt jste vy(ty)??ráda bych přijalal nějakou tu rádu
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Postavení Luny vám přináší oživení do vztahů. Když zůstanete doma, máte čas pro společnou komunikaci. Proto s chutí uklízíte kuchyň i…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci