těhulky Brno porod léto 2014

Zpět na hlavní stránku diskuzí monika0931 | 19. 2. 2014 11:36
Ahoj holky, jsem právě ve 14 týdnu s jednovaječnými dvojčátky podle dr.Vlašína holčičkami. Moc ráda bych si vyměnila zážitky s dalšími těhulkamu z Brna a okolí tak pište už se na Vás těším
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Chilligirl | 28. 3. 2014 16:22
Ahoj, já mám termín sice až v říjnu, ale taky bych moc ráda poznala nastávající mamču a pokud jsi z Brna, tak tím líp, protože bych moc ráda někam zašla na pokec místo toho dopisování po netu. Jsem Verča, je mi 26 a jsem v 9 týdnu. Co se týče cvičení, tak jsem uvažovala o tom, že bych se po něčem podívala...
monika0931 | 8. 3. 2014 10:27
Ahoj. Už týden brouzdám po netu a hledám nějaké fajn cvičení pro těhotné v Brně. Doma mám celkem dobrou knížku Fit maminka a cvičím podle ní, ale myslím, že s kvalifikovanou lektorkou to bude o něčem jiném. Vybrala jsem si nakonec Jógu pro těhotné ve studiu s lehkou hlavou. Jsem na to celkem zvědavá a docela se těším. Máte s tím nějaké bližší zkušenosti?
monika0931 | 21. 2. 2014 10:54
Ahoj. Chtěla bych se s Vámi poradit. Jak už jsem tady psala mám vícečetné těhotenství, tedy jsem byla rovnou zařazena mezi rizikovky. Musím zaklepat, ale zatím nemám vůbec žádné problémy, a prcci jsou úplně zdraví a bez pár ranních nevolností i já Rozhodli jsme se s přítelem, že si zajedeme na týden na čerství vzduch do Tater, samozřejmě žádné lyžování ani nic podobného neplánuji, spíš jen procházky na čerstvém vzduchu. Ovšem když jsem to včera řekla své doktorce vylítla na mě jako čert... Máte nějaké zkušenosti s cestováním. Vím je to kolem 300km, ale máme cestu naplánovanou a budeme dělat časté přestávky. Nevím nemám zkušenost,ale myslím, že na prcky bude mít určitě čerství horský vzduch blahodárné účinky Prosím o radu zkušené maminky.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Postavení Luny vám přináší oživení do vztahů. Když zůstanete doma, máte čas pro společnou komunikaci. Proto s chutí uklízíte kuchyň i…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci