Maminka.czDiskuze

Těhulky na začátku

ghanach 7. 12. 2010 8:26:15
jejda tak to gratuluju k chlapečkovi.Už víš jak se bude jmenovat?U nás taky vedou motorky.Daneček dostal minulé vánoce první tříkolku,zatím jen nabíjecí.Ale tatínek se těší až bude jezdit jako on.Tak to se asi zblázním.Už je zdravej,včera už byl ve školce.No já budu dneska volat na výsledky toho triple testu,tak si říkám kdyby něco tak už by mi doktorka volala Tak ty si ještě zhubla jo?Takové štěstí já nemám,už mám o 3 kg víc Ale zase už je to na mě vidět,mám jen jedny kalhoty které můžu nosit a to jen pro to že je mám po břichem Už aby bylo 28.prosinec at taky vím co to čekáme za miminko.Jdu něco dělat a odpoledne jedeme na tříletou prohlídku,tady v tom počasí fakt super. Tak zatím ahojky a dávej na sebe a chlapečka pozor
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme