Maminka.czDiskuze

Těhulky okres Příbram a Praha-Západ

petra beranova 11. 3. 2010 18:24:22
Ahojky no já už jsem to taky zjistila že darovat pupečníkovou krev na Příbrami lze,já nejdřív myslela že to tam nedělají protože když jsem to hledala na internetu na jejich stránkách tak tam u toho nebylo napsáno jestli ty odběry dělají nebo ne tak jsem si myslela že ne,a když jsem tam ted u nich ležela protože jsem měla nějaké problémy,tak jsem zjistila že ano,..Ty máš termín koncem března tak to se tam možná potkáme,já mám termín 10.4. ale vypadá to že to bude možná dříve,já pod tuto porodnici patřim protože jsem z okresu Příbram ale i kdybych pod ní nepatřila tak bych chtěla rodit tam,věřím že to tam bude super že se nezklamu.Epidurál nechci,chtěla bych rodit přirozeně,doufám že to zvládnu
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme