reklama

Těhulky ŘÍJEN 2010

Zpět na hlavní stránku diskuzí Evci | 18. 4. 2010 10:25
Ahoj holky, tak jsem se nově zaregistrovala. Chtěla jsem se zeptat, zda jste tu nějaké těhulky s termínem v říjnu 2010. Ráda bych se s Vámi spojila . Přeji hezký zbytek víkendu. Eva
Celkem 22 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
*Peťánka* | 20. 8. 2010 19:40
Ahoj holky ,jsem tu nová a přidám se k vám,jetli to nevadí.Jsem 34+4tt-termín mám 2.10.2010.Takže už mám celkem nervy z porodu.
Antoanet | 19. 5. 2010 15:27
Ahoj holky,

jestli tu originalni rijnovou diskusi nemuzete najit, tak tady je odkaz http://www.maminka.cz/diskuse/diskuse/ . Asi se tam taky pridam, sice mam termin 3.11, ale i na tehu cviceni me ted budou radit do rijna...
vendy83 | 12. 5. 2010 18:49
ahoj jsem tu novacek jsem 20tt a chtela bych se zeptat jestli je normalni je mimi meri teprve 17cm neni to malo?
pavzu@atlas.cz | 27. 4. 2010 16:14
Ahojky maminky,jestli to nevadí také se přidám i když se na počítač dostanu jen málokdy,mám totiž 22 měsíční rošťandu a teď čekám druhé mimčo,dnes jsem akorát v 16 tt a termín mám 8.10.,první dcera se mi narodila pár dní po mém svátku a druhé mimi mi vychází zase pár dní po narozeninách :).Nejlepší na tom je že obě děti máme neplánované,i když druhé už jsme trochu plánovali ale chtěli jsme na něm pracovat o půl roku později,hold osud tomu chtěl jinak a asi to tak má prostě být Jinak s tím těhu oblečením-když jsem byla těhotná poprvé,ještě v pátém měsíci jsem neměla žádné bříško,takže jsem nosila normální věci a pak jsem hodně nosila těhu lacláče,když bylo potom hezky (malá se narodila na konci června) koupila jsem si moc fajnovou sukni v pase na gumu a volnější šaty,jinak trička a mikyny jsem nosila stejné celou dobu :) teď podruhé mám už vytahané bříško a taky už nezvracím ale ani moc nepřibírám (zatím jen kilčo navrch :)) ale bříško už je znáti dost,řekla bych že takové co mám teď ve 4m jsem měla při prvním těhu až tak v 6 měsíci,ale co,zatím mi jsou moje původní volnější džíny a mám teď nové těhu kalhoty tak je střídám,jinak si ještě dokoupím nějaká volnější delší trička přes bříško,protože ty mi pravda začínají být už krátká :) tak se mějte hezky,zatím pa pa Pavla
Verča* | 26. 4. 2010 15:37
Ahojky, já mám termín na 10.10.
Martinaj | 22. 4. 2010 14:53
@Antoanet Díky, snad se to zlepší Zatím jsem furt na 37,1 až 2 nebo 3 a v krvi nic nemám, ekg dobrý, všechno dobrý. Tak je to asi fakt jenom reakce na dítě..
Antoanet | 21. 4. 2010 21:06
@Martinaj Ahoj, ahoj. Zvysena teplota je zvlast v prvnim trimestru normalni. Taky jsem ji parkrat mela, hlavne kdyz jsem to pres den trosku prepiskla a vecer uz jsme byli nad 37. Zvolni a uvidis, ze teplota bude pryc .
Uncle | 21. 4. 2010 20:58
@Evci tak to nevím tahle diskuze Termín porodu říjen 2010 neni žádným městem limitovaná je z 12.3.2010 a založila ji mladá.maminka tak třeba tak jí najdeš
Evci | 21. 4. 2010 9:15
@Uncle tak jsem hledala tu diskuzi Termín porodu říjen 2010, ale bohužel jsem ji nenašla, jen termín říjen, ale hledají se těhulky Poděbrady a okolí, což já nejsem
Eva
Evci | 21. 4. 2010 9:09
@Beemb Ahoj, já jsem ve 14.TT a trošku už bříško mám, ale zatím jsem si koupila jen těhotenské kalhoty v HM Mama v Akrádách - jsou opravdu výborné a moc hezky vypadají. Jinak trička a trika zatím nosím normální, jen si třeba koupím i číslo větší nebo hledím na to, aby bylo trošku delší, protože ty kalhoty vypadají jako bokovky - nosím je s páskem a mají ten pružný pás, ale je to strašlivě moc pohodlné. Já jsem se tomu ze začátku zuby nehty vyhýbala, ale teď si nemohu vynachválit. Normální kalhoty už mne všude tlačily a četla jsem, že to vůbec není dobré. Jinak v tom HM Mama mají hezké věci celkově a tím, že se teď budou nosit zase tuniky a tak, tak se to dá i kombinovat s normálními vršky z tohoto obchodu. Jen mi přijdou ty těhu věci zbytečně drahé. Myslím, že na to výrobci pěkně hřeší.
Jinak mívají některé dobré věci na www.mimibazar.cz a pak také na anglických e-shopech, když si to vygoogluješ, tak ti to vyhledá. Ale některé holčiny z mimibazaru objednávání a prodávají i právě tyto věcičky z Anglie, tak je to tam docela fajn.
Přeji příjemný výběr a hezký den , Eva
šárka andělová | 20. 4. 2010 18:09
@Beemb ahoj,no já jsem ve 13, týdnu a už mi začíná trošku vykuko vat bříško,ale zatím můžu normální oblečení.Jinak až bude bříško větší mám nachystané takové tuniky a těhotenské rifle a plátěné kalhoty. Jinak to ňák moc řešit nebudu
Martinaj | 20. 4. 2010 15:11
@Beemb Já jsem skoro 14. a pupíka ještě moc nemám, takže zatím jen posouvám pásek dál a dál, ale asi budu za chvíli řešit stejný problém :) Ale už teď vím, že snad přes to léto to půjde řešit nějakými těhotenskými leginami + delší tričko nebo šaty přes to..
Beemb | 20. 4. 2010 13:57
Ahoj nastávající maminky. Jsem v 15týdnu, a chtela jsem se zeptat jestli nemate nekdo typ na nejaké vychytávky co se týce oblečení stále nevím co si brát na sebe.... =-O
Martinaj | 20. 4. 2010 13:03
@Uncle aha, tak to nás tady asi bude haba kuk :)
Uncle | 20. 4. 2010 9:46
@Uncle omlouvám se blbnul mi net tak je to tady dvakrát. a ta druhá diskuze se jmenuje Termín porodu říjen 2010
Uncle | 19. 4. 2010 20:45
ahoj taky mám termín v říjnu 12.10 přesně jen chci upozornit že jedna diskuze na říjen ž tu je Termín říjen 2010 přeji hezké těhulkování
Uncle | 19. 4. 2010 20:44
ahoj taky mám termín v říjnu 12.10 přesně jen chci upozornit že jedna diskuze na říjen ž tu je Termín říjen 2010 přeji hezké těhulkoání
Martinaj | 19. 4. 2010 15:54
@Evci Já se jdu zaregistrovat vesele v sobotu do Motola, ale ráda bych rodila v Hořovicích, když se to stihne, tam se registrovat pravděpodobně nemusím (jdu se tam kouknout taky v sobotu), takže bych jela raději tam, nechce se mi moc rodit v Praze. Ale stejně nakonec bude všechno jinak
Evci | 19. 4. 2010 15:29
@Martinaj Ahoj, já mám termín 16.10.V sobotu jsem se byla zaregistrovat k porodu v Praze v Podolí. Taky už mám za sebou genetiku, odběry a screening a vše v pořádku . Ještě mne čeká velký UTZ na další VV a Dawnův syndrom. Věřím, že bude vše OK.
Přeji hezký den, Eva
Martinaj | 19. 4. 2010 14:47
@šárka andělová Já nemám vůbec žádné potíže, není mi špatně, nepálí mě žáha.. nic prostě. Akorát zvýšená teplota mě dohnala k doktorům, ale ti stejně neví ani po milionu odběrech a vyšetření, proč to mám, tak to je snad jenom reakce na to bejby Na závratě já trpím celý život, mám nízký tlak a párkrát jsem sebou šlehla v MHD, tak já už to vycítím.. Každopádně s sebou nos pořád vodu a něco k jídlu, alespoň nějakou čokoládovou tyčinku, to vždycky zabere.. A hlavně!! Ihned si sednout, když jdou na tebe mdloby..
1 2
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Cítíte, jak může spolupráce vyhovovat vaší kariéře a schopnosti skrze Lunu stoupat po žebříčku důležitosti ve firmě vzhůru. Neměly…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama