Těhulky Ústí nad Labem - termín porodu přelom prosince a ledna

Zpět na hlavní stránku diskuzí monushka | 22. 6. 2010 13:31
Ahojky, chci se zeptat, jestli se tady najde nějaká těhulka z Ústí nad Labem a okolí, která má termín porodu na přelom prosince a ledna. Chtěla bych si popovídat a vyměňovat si své zážitky :)
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
daanca | 20. 7. 2010 10:17
@monushka Teď bydlím kousek od Ústí na vesnici a plavání pro těhulky nevím zkusila jsi se zeptat u doktora třeba ti sestřička poradí. Plavání pro miminka tam jsou to vím,ale pro těhulky to opravdu netuším. A jak se ti líbi v Ústí bydlela jsem tam 8 let a nikdy jsem si tam pořádně nezvykla ani nevím proč sem ted štastná na vesnici. a jak tobě se tu líbí?
monushka | 19. 7. 2010 20:48
@daanca Jeee, tak to je krásné, že už máš doma takhle dětičky, tak si to alespoň teď lépe užíváš, když už jsou odrostlé, viď? A ty jsi přímo z Ústí? Pokud ano, nevíš, zda je tady někde možnost plavání pro těhotné? Já tady bydlím skoro rok a nic moc tu neznám.
daanca | 19. 7. 2010 9:29
@monushka Ahojky jsem stím horkem na tom stejně jako ty jen občas vylézám i ráno dokud to ještě jde a termín mám 3.2.takže o měsíc a já jsem už zasloužilá matka(21,19,9let ty děti hrozně rychle stárnou ), ale užívám si to stejně jako ty i když u nás to prožívá hlavně manžílek je to jeho první.
monushka | 17. 7. 2010 17:25
@daanca Ahojky, já mám termín 29. 12. a už se strašně moc těším :) Je to mé první těhotenství, takže vše strašně moc prožívám a užívám si ho. A jak jsi na tom ty? To horko je šílené, přes den jsem zalezlá doma a ven se chodím "vyvenčit" až k večeru, protože se to jinak nedá.
daanca | 14. 7. 2010 13:30
ahojky já mám termín na konci ledna, začátken února. Taky teď umíráš na horko?
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Možná po vás kdosi hází zamilované pohledy, které sice registrujete, ale jinak je vám to v podstatě jedno. Něco takového sice potěší,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci