reklama

těhulky z Plzně, termín listopad 2010

Zpět na hlavní stránku diskuzí sesty | 14. 8. 2010 15:30
Ahoj, jsem budoucí mamča z Plzně a hledám nějakou těhulku k popovídání.
Celkem 93 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Jarka_p | 24. 11. 2010 18:35
ahoj všem ! chci se jen zeptat,jestli je tady ještě nějaká čekající listopadová maminka jako já,nebo jestli už jste všechny šťastné maminky s mrňouskama doma Já mám 3dny do termínu a strašně se už nemůžu dočkat až bude maličkej venku... moc se na něj těšim ! Všem co čekají jako já přeju ať jim to utíká a těm který už to máte za sebou gratuluju ! A všem vám přeju hoooodně zdravíčka a trpělivosti ....
JaniM. | 18. 11. 2010 21:57
Ahoj holky, tak já bych chtěla oznámit, že v pondělí 15.11 jsme se po 4týdnech konečně dostaly s Dominičkou domů ! Už máme 2280g (je to macek ) a užíváme si domácí rodinné pohody. Vše zvládáme na jedničku a nelze ani popsat to štěstí, které si nyní užíváme doma i s taťkou, který si vzal až do konce roku dovolenou . Papa a hodně zdaru! Jani PS: novopečeným maminkám blahopřeji! To je ale babinec
mykyta | 15. 11. 2010 11:45
Ahoj holky,ráda bych Vám oznámila,že 2.11.v 15:30 se nám narodila Karolínka.Měřila 46cm a vážila 3kg.Přišla na svět ve 36tt,ale je v pořádku a od čtvrtka jsme doma.Tak chci popřát všem novopečeným maminkám a těhulkám,co je to čeká.Je to nádhera.Holky,porodu se vůbec nebojte,rychle se na to zapomene a ten malej uzlíček za to rozhodně stojí.
sesty | 13. 11. 2010 12:37
Ahoj holky! Dlouho jsem se neozvala, ale nyní vám můžu také sdělit novinu. Byla jsem v nemocnici opět se zánětem močových cest a než jsem se dostala domů, tak se naše mimčo rozhodlo přijít na svět 1.11. Nevěděli jsme, jaké bude pohlaví, takže nás velmi překvapila holčička, Anička. Musela jít ven císařem, protože mamka je prcek, ale obě jsme to zvládly na jedničku a už jsem téměř týden doma. Zatím všechno klape, jak má. Malá je hodná a spinká.
Takže se holky držte a ať vám to také dobře dopadne a už chováte ty svoje poklady v ruce. Je to nepopsatelný zážitek.
sesty | 13. 11. 2010 12:32
@JaniM. Ahoj Jani. Tak to mě mrzí, že to muselo být takhle. Ale malá je bojovnice a určitě to zvládne. Budu držet palečky, aby bylo všechno v pořádku. Ty buď hlavně silná a snaž se být co nejvíc v pohodě. Malé se pak bude dařit mnohem lépe.
mykyta | 29. 10. 2010 11:02
@JaniM. Ahoj JaniM.:Gratuluji k narození Dominičky,i když předčasně.Malá je určitě velká bojovnice a vše bude v pořádku.Vám oběma dřžím palečky.
lilith | 27. 10. 2010 22:38
Ahoj. Omlouvám se, že vám vstupuji do diskuse. Prodávám krásné značkové capáčky pro miminka za příjemné ceny na MMB. Jesli chcete, mrknětě na www.mimibazar.cz/lilithka1
JaniM. | 27. 10. 2010 20:45
Ahoj holky. Tak u nás už je dávno vše jinak. Dne 18.10.2010 ve 13:22 přišla na svět naše dcerka Dominička. Vážila 1900g, měřila 44cm. Bohužel jsme byly nucené k rozdělení v neukončeném 35tt . Rozhodla za nás svinská preeklampsie. Po císaři jsem si prošla opravdu peklem ! Teď už jsem celkem ok (v rámci možností) a naše maličká bojuje na neonatologii . Je ale moc statečná a snaží se. Není nic horšího než vidět své dítě tak bezbranně ležet a nemoc vůbec nic udělat ! Tak za mě pohlaďte bříška a držím palečky, ať máte alespoň vy klid a štěstí u porodu. Jani
das.enka | 24. 10. 2010 18:04
Ahoj budoucí maminky, už jen chvilička a ty vaše zlatíčka budou na světě. Na srdeční izvičky se chodí od 36 tt. Docela to utíká, jelikož našemu broučkovi už bylo 6 týdnů. Už máme za sebou první opravdové slzičky a první nádherné úsměvy. Nevěřila jsem, že se dá na bolest při porodu zapomenout, ale jakmile jsem naše miminko viděla, tak bych pro takový štěstí klidně rodila znovu.
Ať vám miminka krásně rostou a hezky šimrají v bříšku
mykyta | 18. 10. 2010 17:48
Ahoj holky,tak jak se cítíte?Už se nám to pěkně blíží .Už máte nakoupeno a sbaleno do porodnice?Já už raději pomalu začínám balit a prat miminkovský věcičky.A chci se Vás zeptat,kdy se tak chodí na ty pásy (nevím jak se to přesně jmenuje)jak se poslouchá srdíčko miminka?Já jsem těd ve 34.týdnu a zatím nic,jen mě doktor vyšetří a poslechne mimi takovým dřevěným trychtýřkem.
sesty | 10. 10. 2010 16:54
@JaniM. Ahoj JaniM. Tak to mě moc mrzí. Ale hlavně, že jste obě v pořádku. Oni si tě v nemocnici ohlídají, tak bude všechno dobré. Budu držet palce, ať tam malá vydrží co nejdéle. Dávej vědět, jak jste na tom. papa a drž se
sesty | 10. 10. 2010 16:52
@makky.16 ahoj. mimi mám otočené tak od 31 týdne. zatím tam tak zůstává, jen se přetáčí z jednoho boku na druhý. Na otočení hlavičkou má času dost. Klidně to může být opravdu až před porodem. Neměj strach.
mykyta | 10. 10. 2010 15:13
@das.enka Ahojiky das.enko,klidně piš,postřehy a zkušenosti maminek se vždycky hodí .Tak na ultrazvuku jsem zatím byla 4x.Mě bylo řečeno,že povinný jsou 3 a pak je to doktorovi.A chci se zeptat,ta rychloběžka,to je normální digitální těploměr s tou ohebnou špicí?
mykyta | 10. 10. 2010 15:10
@makky.16 Ahojíky makky.16,naše malá taky ještě otočená není.Podle mě se ještě v klidu otáčí.Na porodním kurzu nám říkala,že se může otačit až klidně ve 37 týdnu.Nebo že se někdy stane,že se otočí až těsně před porodem.Tak budu doufat,že se ještě otočí.Nevím jestli se pak dělá císař,ale já bych ho asi chtěla,protože rodit malou zadečkem napřed bych se bála.
makky.16 | 9. 10. 2010 11:40
ahoj holky chci se zeptat jestli už jsou vaše zlatíčka otočená naše malá právě ještě ne a kdyby se neotočila tak by nás čekal císařák nebo jak se v tomhle případě postupuje děkuji
mykyta | 8. 10. 2010 19:53
@JaniM. Ahojíky JaniM:tak mi moc mrzí,ale hlavně,že jste obě v pořádku.Snad to maličká do konce října ještě vydrží.Držíme palečky,držte se holky.
JaniM. | 8. 10. 2010 15:58
Ahoj holky, tak vám píšu ze špitálu! Ve stř. ráno mi tu hospitalizovali bylo podezření na Help syndrom. Vylítl mi tlak na 180/120!!!! Děs! A hned večer mi chtěli malou vzít císařem ;-(!!! Nakonec jsem to nějak ustála a teď jen čekáme co bude dál! Malou nikomu nedám, je ještě maličká a bezbranná ;-(! Větší strach jsem ještě opravdu nezažila . Bojím se co bude dál! Ješte do konce října to musíme prostě vydržet!!! Myslete na nás a držte nám palce. Díky papa, pohlaďte za mě svoje bříška!
das.enka | 6. 10. 2010 20:17
Ahoj maminky, nevadí, že sem občas něco písnu když už mam malýho na světě? Ohledně lékárničky: líh momentálně nedoporučujou, ale eventuelně může být. Na pupíček SOFTASEPT stojí do stovky, je ve spreji a vydrží mnohem déle. Rychloběžka se rtutí se už nevyrábí, pouze v digitální podobě. Já jsem nakoupila ještě nějakou dětskou kosmetiku na koupání značky SEBAMED. (Byla mi doporučena zkušenými maminkami, mají v lékárnách). Něco na zadeček, já mam třeba Rybilku, ale možností je víc. Přeji všem příjemné nakupování.

Ještě mě dostal ten UZ pouze 3x za těhotenství. Já jsem měla UZ každou prohlídku a byla jsem moc ráda. Za prvé jsem miminko viděla a za druhé jsem se ujistila, že je v pořádku. Stejně jsme při porodu měli pupečník kolem krku, naštěstí nebyl utaženej a všechno dopadlo dobře.
mykyta | 5. 10. 2010 17:00
@JaniM. Ahojíky,tak jak malá roste?Já jdu nakonec na ten UZ až ve čtvrtek,ale už se fakt nemůžu dočkat.V poradně dobrý,takže zase za 14 dní.Už jsem nastoupila na mateřskou,toto letí.A ještě se Tě chci zeptat,budeš kupovat malý nějakou kosmetiku?Ze začátku se pry mají jen omývat vodou,ale zajímá mě co po koupeli,čím to mrně namazat?Koukala jsem že je prý dobra ta Weleda.Tak právě nevím.Já jsem teda koupila ten dětskej olejíček,jenže pak jsem někde četla,že obsahuje azulen,a ten není vhodný pro mimi,a to je tam na obrázku.Člověk se toho všude dočte a stejně ví prd.
JaniM. | 3. 10. 2010 11:23
Ahojky Mykyto! Co se týče té lékarničky (moc s tím nespěchej). Hl. ten líh na pupíček by se měl kupovat těsně, nemá moc dl.trvanlivost. Já se držím starých zásad! Koupím Infadolan, Calcium panthotenicum...dle mého je to lepší, levnější. Teploměr vezmu rychloběžku, ale raději i digi.
No kalhoty svoje já nesnesla snad od 6tt. Nosila jsem je rozeplý, pže jsem nesnesla nic na podbřišku! I kalhotky mi vadily ! A je fakt, že taky doufám, že se přes zimu dám do kupy a na jaře a v létě už budu zase "krásná" maminka . Na ty nožky si kup Magnézko! Pomůže ti. No s těmi UZ nic prostě neuděláš...chápu, že tě to mrzí. Já na to zvyklá nejsem. Jedu zas v ÚT, tak jsem zvědavá, jak malá roste! Zlomte vaz
1 2 3 4 5
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Otázky vztahů jsou dnes pro vás prioritou, i když se úplně nevyznáte v lidech, kteří vás nyní obklopují. Jistá změna, která musela…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama