Maminka.czDiskuze

Těhulky,snažilky Praha a okolí=0)

Petulinka 10. 1. 2010 15:48:57
Ahoj Terko,jsem ráda že jsi písla.Mě to právě vrtalo hlavou a pamatuju si u Marečka že jsem se na gyndě ptala dr.kolik asi malej váží a on říkal že zvážit ho nejde jen změřit,přesně jak jsi psala a pak jen zhruba odhadnout.Nestrachuj se,není důvod.Náš Marek měl taky 3050g takže taky akorát.Ty 3kilča jsou tak optimální.To věřim že jseš ráda za každou chvilku klidu,já taky,ta únava a nevolnosti už mě naštěstí opustili,tak si to začínám užívat.Mareček je taky pěkný zvíře,ale taky se ráda po obědě natáhnu a odpočívám.Včera jsem si byla trošku zacvičit,teda vyzkoušet si to,a super.Nevím jestli ti to něco bude říkat,jmenuje se to H.E.A.T. Program,ale kdyžtak koukni na www.heatprogram-jiznak.cz je to příjemný, hýbeš se u toho,nic náročného,je to i pro těhulky,starší lidi,nebo po úraze jako rehabilitace.Prostě pro každého.Záleží jak se kdo cítí.Ale určitě už tam nepolezu až budu mít velké bříško.Ale ted jak je venku ošklivo a zima tak mi to vyhovuje.Tímto určitě zvu všechny na naše stránky www.heatprogram-jiznak.cz a můžete se přidat i jako fanoušek na facebooku,kdo bude chtít.Děkuji.Terko drž se už to máš za pár Sincerity:Zdravím tě a vítám,určitě bud v klidu,malé je třeba zrovna nějak jinak otočené že pohyby cítíš méně,ale když je cítíš pořád tak je to ok.Strach bych asi měla kdybych necítila nic,taky se mi to stalo u prvního syna,tak jsem se jinak otočila,nebo lehla a chvilku čekala,po chvilce se probral a já byla zas v klidu,třeba spinkal,a až když jsem ho jinak zmáčkla při změně polohy,tak se ozval.Prober to i s dr.at máš klid.Taky mám facebook tak písni jsem tam jako Petra Vršecká,mějte se krásně těhulky a venku opatrně!!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme