Maminka.czDiskuze

Těhulky,snažilky Praha a okolí=0)

Tereza Středová 27. 1. 2010 21:27:12
Ahoj Péťo, moc gratulujeme. Porod jako takový mě trval asi jen 2,5 hodiny, ale co následovalo před tím bylo únavné. Jak jsem Ti už psala, tak mi od neděle odcházela hlenová zátka. V pondělí jsem měla poslíčky a v úterý to začalo také, jenže to neustávalo, takže jsem to vydržela asi do půl třetí ráno a s manželem jsme vyrazili do porodnice. (kontrakce jsem měla po 7 minutách). Jenže jsme dorazili do porodnice a na monitoru, žádné stahy nebyly, pak mě prohlédla doktorka a řekla, že jsem otevřená na dva prsty, no a pak se jí nelíbil monitor mimča, takže mě jenom přeci přijmou. Takže mě zavřeli do porodního pokoje. Dali mi infuzy s vodou, abych se zavodnila a začaly mi opět kontrakce a monitor mimča byl také lepší. Manželovi řekli, že může jít do práce a kdyby se něco dělo, tak ho zavolají. Takhle to probíhalo celé dopoledne a pak kontrakce ustaly úplně. Dokonce mi řekli, že mě možná pustí domů. Pak mi zase řekli, že se jim nelíbí ten monitor, tak že si mě tam nechají přes noc. Manžel za mnou dorazil asi kolem půl šesté večer, aby mi přivezl pití, apod. a to mi začaly kontrakce dost silné asi po šesti minutách. Porodní asistentka mě prohlédla a řekla, že jsem otevřená na 4 prsty, takže doktorka rozhodla, že začne příprava k porodu - takže klistýr - otevřená na 6 cm, bolesti jsem rozchodila, pak mi řekla abych si lehla, že udělá monitor, mimčo OK, tak mi píchla tu vodu a to jsem byla rázem otevřená na 8 cm a během chvilky jsem už mohla tlačit no a v 19:53 byl Lukáš na světě (asi na 3 zatlačení). Takže v podstatě v pohodě, ale třetí dítko už asi nebudu chtít Dej mi zprávu, jak Ti dopadl ten triple test.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme