reklama

Termín porodu květen 2010

Zpět na hlavní stránku diskuzí A55@email.cz | 12. 3. 2010 15:35
Ahoj holky , já se moooc omlouvám , omylem jsem tu naši předešlou diskuzy smazala... Už se mi to stalo i předtím , špatně kliknu a je to v .... :-X Tak se na mě nezlobte..
Celkem 1578 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
A55@email.cz | 17. 3. 2011 19:46
Ahoj ženy, jsem tady po dlouhé době
Ale všechny jsme už na facebooku,tak se něco dozvím i tam Nášemu malému vyrostl horní zub, chystá se 2, takže v noci chce být jen u nás v posteli. No, táta z toho nadšený není a já spím také jako na trní. Protože většinou si ho vezmu z postýlky, že ho jen nakojím, ale já prosím usnu.Ale věřím tomu, že se to zase upravý. Protože než nám rostly horní zuby, tak už spinkával pěkně. No, pevně doufám, že se to vrátí do starých kolejí
Ale jinak je to náš milášek <3 <3
Ája Andruša | 21. 1. 2011 8:16
@Lena.skritek Takže Andrea Hrochová tě bude žádat o přátelství.
Lena.skritek | 19. 1. 2011 14:59
@Ája Andruša jj, jsem, vzdycky vecer mam chvilinku ale zaple to mam. Lenka Scholzová fotku mam malou Kaju se spinavym brindackem
Ája Andruša | 19. 1. 2011 9:58
@Lena.skritek Čau Léňo, jsi na facebooku? Spaní se trošku vylepšuje, plavání je super.
Lena.skritek | 13. 1. 2011 9:14
@Ája Andruša tak to jsem rad , ja na to plavani nedam dopustit jak rikaji dr ze to neni moc dobry ale kaja od te doby nemela ani rymicku, takze jsme pokracovaly dal jelikoz jsme to dostaly jako vanocni darecek ale i tak bych se snazila usetrit a doprat ji to, hlavne kdyz vim, ze ji to moc bavi a vzdycky se moooc tesi do vody , dej taky fotky pa
jinak vcera jsem nasla dvojky nahore takze mame 6 zubu a zkousime chodit okolo gauce a stolku. a kocka na nas uz poprve zasycela, Kaja ji chytla za ocasek u misky, kocour zasicel ale nic neudelal a utekl ale Kaja se rozbulela jako kdyby byl konec sveta
Ája Andruša | 12. 1. 2011 13:52
@Lena.skritek Jo a ještě jsem ti chtěla napsat, že už také chodíme plavat. Inspirovaly mě ty tvé fotky, moc se mi líbily. Zatím se Aničce nelíbí plavat na zádech. Nesnášela už od miminka chování na zádech, snad si zvykne. Jinak se jí voda líbí.
Ája Andruša | 12. 1. 2011 13:49
@Lena.skritek Ano, to se s tebou musím shodnout. Dnes mi řekla doktorka, že to je prostě takové období a přejde to. Prostě chce cítit blízkost. Jeden její známý - pediatr - prý řekl:"Čemu se divíte? Já také nerad spím sám." A je to fakt. Prý jsou dvě možná řešení, záleží na rodičích. Prý jedna varianta je odsunout mimčo do jiného pokoje, prý si zvykne...Ale to bych já nemohla. A nebo to překonat a prostě se s ní pomazlit, když to potřebuje. A tak to asi udělám já. Ale kaši prý už můžu také zařadit, tak to asi stejně vyzkouším.
Lena.skritek | 8. 1. 2011 20:03
ahoj Aji, ja si nemyslim, ze by byla hladova, Karolinka se taky od prorezavani zoubku budila casteji a tak jsem zkusila kasicku jestli to neni hladik ale nebyl a stejne se za 2 hodiny vzbudila. ale ted uz je to presne jak pises cca po 2 hod. Ja to prisuzuji tomu obdobi mamanek, ptz vetsinou staci ji vzit do naruce a znova uspat coz je vetsinou do 10 minut. vzdycky se probudi s placem a hned si stoupa v postylce, jakmile ji vezmu zavre ocicka a uz usina. tak drzim palecky a snad na to prijdes co a jak. papa
pusi24 | 7. 1. 2011 12:41
@Ája Andruša Taky jsem potírala Calgelem,ale nám to moc nepomáhalo. Spíš už nám zabere ten Nurofen. Jinak my dáváme kašičky od Hami s příchutěma - banánovou, jahodovou,malinovou, vanilkovou... výběr je veliký. Teď nedávno jsem zkoušela i kašičku rýžovou Babylove přímo z DM a taky ji chutnalo Lindušce je to fakt jedno, chutná ji vše
Ája Andruša | 7. 1. 2011 7:42
@Ája Andruša Dík za rady. Možná dáme kaši, uvidíme. Dásně jí potírám Calgelem, je to dobré hlavně při usínání. A jaké kašičky mají úspěch? Dám pak vědět, jestli to pomohlo.
pusi24 | 6. 1. 2011 14:01
@Ája Andruša Ahoj Ájo, tak my v noci spíme celkem v pohodě,Linduška se budí jen 1x za noc, takže se i vyspím. Zoubky nám rostou taky, má už 3, ale spinká v pohodě, občas v noci trošku zabručí, ale spí dál. Když ji rostou zoubky, tak pláče spíš přes den. My už ale měsíc nekojíme, dostává mlíčko Hami, to ji celkem dost zasytí a navíc ještě před spaním dostává kašičku. Taky si myslím, že pokud ji večer jen kojíš, tak ji to nemůže stačit a je hladová, zkus ji dávat kašičku. A jinak na zoubky je dobrý Nurofen sirup, pokud už to je k nevydržení, ale já sama jsem ji to dala jen jednou, to už byla dost uplakaná...
BeeS | 6. 1. 2011 13:12
@Ája Andruša Ahoj Ájo, tak já zatím neporadím, protože náš drobek ještě zoubek nemá ani jeden a spí dobře. Jen mě napadá, nemůže to být třeba hladem? Nebylo by dobré dávat malé na noc kaši. Kamarádka také ještě kojí a dává malému na noc kaši, kojí v průběhu dne asi 5x. Malý je stejně starý jako náš Pája. A potítáš dásně něčím z lékárny, nebo ne? Mějte se fajn,papa B.
Ája Andruša | 5. 1. 2011 10:06
Ahoj holky,
chci se zeptat, jak vám vaši drobečkové usínají a jak v noci spí? Naše malá totiž teď usíná dost špatně. Skoro výhradně u prsu, musím ji pak do postýlky přenést. Někdy se vzbudí a začne to nanovo. Navíc se teď budí v noci mnohem častěji. Tak co hodinu a půl, možná dvě. Přisuzuji to prořezávajícím se zubům, už jich má prořezaných 6. Ale nevím. Vždycky ji přiložím k prsu a ona většinou znovu usne, ale spí hodně slabě a když ji přenáším do postýlky, často se probudí. V postýlce sama nechce být, ani když jsem u ní a něco jí povídám. Rozhodně nechci, aby se stalo zvykem, že spí s námi v posteli a proto ji stále přendavám. No, nevím jestli něco dělám špatně.
Ája Andruša | 30. 12. 2010 8:05
@BeeS Díky za rady. U Aničky vedou brambory...Může v nich mít brokolici, nebo špenát, cuketu a kousek mrkve. To masíčko také dávám. A to odmítnutí prsa bylo jen 2x, asi to nic neznamená. Večer a během noci jsme zase kojily. Jó, mlíko, je mlíko. Mám zavařenou jablečnou domácí přesnídávku, tak ji také vyzkouším...Možná brzy.
BeeS | 29. 12. 2010 23:19
@Ája Andruša Ahojky, náš Pája už prso nechce a baští zeleninku s masen, většinou telecí, krůtí i hovězí. Různě mu to obmněňuji, začínal jen jedním druhem, týden měl jen mrkev,pak jsme přidali brambory a pár kuliček hrášku. Teď zkoušíme brambory s brokolicí. Vše mu chutná, na noc mívá mléčnou kaši. Je v pohodě a spí už celou noc.
Všem přeji pohodový rok 20011 a hlavně hodně zdravíčka. Pa B. <
Lena.skritek | 29. 12. 2010 21:51
@Ája Andruša tak to mi problémy nemame, Kája je jak popelnice, zbaští všechno ale prso pořad vede. zkoušela jsi třeba brambor se špenatem a kuřecím, nebo muzes udelat i testoviny pokud budou bezvajecne,ja zkousela napr i neco na zpusob rizota. tak hodne stestí papa
Ája Andruša | 29. 12. 2010 12:53
Ahoj ženy,
dejte nějaké tipy, co ty vaše robátka ráda baští. Budu muset asi obohatit Andulce jídelníček. Zdá se mi, že začíná odmítat prso. Mlíčko na lžičce, to jo...ale cucat, to ne. Dávám zatím jen polívko-kašičky v poledne. Většinou základ brambory, protože mrkev moc nemusí a do toho třeba cuketu, nebo brokolici a kousíček masa králičího, nebo krůtu. Tak mi to radila doktorka. Ještě kojíte?
Lena.skritek | 23. 12. 2010 19:35
ahoj holky, vsem Vám přejeme krasne první vánoce s drobečkama, doufam, ze si to uzijete jako ja, moc se tešim, až bude Kajinka cupovat ten balici papir.
a byyly jsme na 8 mes prohlidce mame 64cm a 7030g takze porad tintitko ale extreme cilé. papa
Lena.skritek | 1. 12. 2010 20:31
@Ája Andruša presne AJÍ uhlidat ji je horor, zehlila jsem na etapy, vzdycky ke me dolezla tak jsaem ji opet soupla na druhou stranu pokoje a zehlila dokud zase neprilezla a tak to slo dokola . My bastime hezky, snad vsechno co ji dam zpapa, ale moje mlicko ma taky nejradeji, navic kdyz basti napr presnidavku a zacne u toho prskat ze chce mluvit, vypadam pak jak po nestovicich jak jsem postrikana. kamaradka ma na ty pády ANTIŠOK HELMU ale i ta nejmensi velikost je nam hrozne velika, vypada to jako helma co ma Petr Čech ten fotbalista.
Lena.skritek | 1. 12. 2010 20:27
@pusi24 Kaja si obcas sedne z toho jak leze, sedi jako kdyz dela provaz, jednu nohu vzadu a druhou vepredu, lip tak drzi balanc ale tech padu co ted je a bude hur =-O =-O , jinak na plazeni není vubec nic hrozneho ba naopak alespon se ti nikam nezkácí
1 2 3 4 5 ... 79
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

S partnerem si dnes samy nejdříve rozhodněte, co chcete dělat o víkendu. Jestli máte touhu bavit se, vydejte se do klubu s přáteli.…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama