Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Termín porodu květen 2010

Ahoj holky , já se moooc omlouvám , omylem jsem tu naši předešlou diskuzy smazala... Už se mi to stalo i předtím , špatně kliknu a je to v .... :-X Tak se na mě nezlobte..
Celkem 1578 odpovědí Zobrazit jako strom
Čau Pusi,
Andulka se i sama posadí. Lehne si na břicho, pak se zvedne do kleku a rukama vyručkuje do sedu. Je to srandovní. Ale ty pády, když se za něčím otáčí a neodhadne to a buch hlavou o zem. Uf.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak to máte šikulky. Linduška teď začala sedět (teda sama ne, jen když ji posadím, tak vydrží) a jinak neleze, ale zatím se jen plazí (jak padlý voják) A už se vám miminka i samy posadí?
Odpovědět To se mi líbí0
Gratuluji, naše Andulka včera také začla lézt po 4. Je to legrační, ale už se nedá uhlídat. S jídlem válčíme. Mlíčko od mamky je prostě nej a nic lepšího není.
Odpovědět To se mi líbí0
tak holky a mam to zpocitane. uz lezeme o 106 a dneska vecer se mi postavila v postylce , jeste stihla pokrtit zadni sprycle hlavickou jak se zkacela. tak chvilinku :'( ale dobry
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, tak mame konecne fotecky z potapeni tak pak na ne muzete mrknout.
Dneska Kajinka zacala mluvit : " vavavava vavavavavav". dost výstižné
Odpovědět To se mi líbí0
Tak bohužel, situace s blinkáním se opakuje. Dnes jdeme k doktorce. Já byla u lékaře včera a dostala jsem antibiotika, mám zánět v krku. :-S
Odpovědět To se mi líbí0
ÁJÍ: doufam,ze uz to nezazijes.Kamaradky mala se zacala dusit az modrala a ta chvilka nez k ni prijela zachranka byla jak cely zivot.
Dnes jsme byly opet na kyclich a ten blbej polstarek mame nosit uz jen 4 tydny na noc pak vubec a na kontrolu az 6.1. kvuli svatkum. Jaderka uz konecne ma, vpravo krasne a vlevo mini mini tecicku ale je tak alespon tak.
dneska si Kajinka pochutnala na svacinku mela presnidavku broskev s tvarohem od Hamanku a bylo ji hodne 230g tak si rikam, ze s ni pulku (predtim zbastila celou jen tu malou sklenku) a druhou pulku si da zitra. prdlacky, holky ta vam futrovala jak diva az bylo prazdno
tak zatim papapa
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, tak jsme už s naší malou zažili výjezd na pohotovost a nikomu to nepřeju. Asi hodinu obloukovitě zvracela nezůstalo v ní zhola nic. Navíc jsem se bála, aby se tím nezadusila. Začalo to v pět odpoledne a to už tu žádný doktor neordinuje, pohodovst v Krčské nemocnice je až od 19:00. Tak jsme tam doralzili před sedmou a tři hodiny jsme tam strávili, nejdřív pohotovost, pak chirurgie, pak sono bříška. Nic jí nenašli . Prý to mohlo být virové, nebo z jídla a nedá se říct, co to bylo. No holky, musím uznat, že jsem takový strach v životě neměla. Možná se to zdá banální, ale člověk se cítí tak bezmocně a třeba ta doktorka na pohotovosti se mi vůbec nelíbila, ale co může člověk dělat. Malá byla skvělá, všechno zvládla a to na té dětské chirurgii byla fronta jako prase a dětičky tam dělaly pěkný brajgl a to v době, kdy už naše malá chodívá spát, takže byla chudinka úplně uondaná. Nepřeju vám takové zážitky, ať máte dítka zdravá!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@Lena.skritekMám pidikousky krůtího v mrazáku. Jo a tu mrkvičku mám od soukromých zemědělců, ta z obchoďáku je prý plná dusičnanů a všeho možného. Naštěstí teta dělá ve výkupu zemědělských plodin, takže brambory mám přímo z jejího pole a mrkev od těch drobných pěstitelů.
Odpovědět To se mi líbí0
Jo a ženy, mně doktorka říkala, že podle nějakých nových výsledků testování pediatrické společnosti je prý vhodné dávat kousek drůbežího, nebo králičího masa hned od začátku. Tak 4x až 5x týdně. Přidávám ho tedy k mrkvičce, nebo bramorám a parádně jí to chutná. Zatím jsem dávala krůtí maso. Nejdříve s mrkví a pak s bramborem. Vždycky 2x to samé a včera jsem přidala k mrkvi brokolici a to bylo mlaskáníčko.
Odpovědět To se mi líbí0
@A55@email.czAno, tak týden a už je konec čistého miminka.
Odpovědět To se mi líbí0
@A55@email.czMy uz bastime tak 3 tydny, varila jsem alei kupovala sklenicky bud Hami nebo Babylove z DM, kdyz jsem jela pryc nebo totalne nestihala. Zbasti prvni posledni, nedej boze ze zapomenu nabrat dalsi lzicku, to uz pisti kde se flakam. Jediny propadak a to tezkej byla cuketa s bramborem. to by ani pes nezral. Jak to delate s masickem? mate v mrazaku naporcovany pidikousky nebo jste si uvarily vetsi mnozstvi, zamrazily a pak odlupovaly potrebne mnozstvi?
Odpovědět To se mi líbí0
@Ája AndrušaAJO,já se chystám už ted začít s příkrmem.Má se prý začínat s mrkví pár dní,pak brambor,květák...A když nebude mít na nic alergii,tak se to pak smíchá.Pochopitellně jen něco s něčím,ne uplně všechno,to by byla dobrá šlichta Jo a kupujete normální mrkev nebo BIO???
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ženo ty už tak přikrmuješ??? AJO ANDRUŠA?
Odpovědět To se mi líbí0
@Lena.skritekNo,já nevím,co to bylo u malého,ale už je klidnější.Má ted novou zábavu a to hrát se s jazykem.Nechce mě moc do pusinky pustit,ale nenahmatala jsem tam nic,co by se tvářilo jako rostoucí zub Takže jestli jen byl takový ze všeho podrážděný nebo to byl nějaký předboj,těžko říct Ono to bylo vlaśtně po víkendu a to jsme tu měli o víknedu tetu,babičku a bratrance +ještě ostatí členové rodiny.Skrátka bylo u nás kotel lidí,i když má rád společnost,asi toho bylo na něj moc Sama nevím, co si mám o tom myslet Každopádně je mu líp a to je důležité <3
Odpovědět To se mi líbí0
@pusi24Máš ho tam.
Odpovědět To se mi líbí0
Čau holky, tak jak vám ty vaše ratolesti baští? Naše Ančí má ráda snad všechno, cokoliv uvařím, to zbaští a když jí to dávám pomalu do pusy, kope nohama a už se těší na další lžičkou. Dnes jsme měli rozmixovanou brokolici s mrkví a kouskek krůtího masa. Velký úspěch. Léňo, hezký fotečky.
Odpovědět To se mi líbí0
@pusi24i já přidala hlásek
Odpovědět To se mi líbí0
pusy24: hlas pridán jo a dala jsem 2 nove fotecky tak se muzete juknout akorat mi ta jedna nesla pootocit
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, prosím o hlásek pro mou Lindušku <3 Je na barevné hrací dečce v oranžových kalhotách
http://babycorner.cz/fotosoutez.php

Díky moc!
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme