termín porodu listopad 2013

Zdravím všechny nastávající maminky, jmenuje se Lenka a jsem v 18 týdnu , miminko čekám na konci listopadu mezi 24.-28., už se na něj moc těším. Za dva týdny jedeme na velký ultrazvuk tak snad bude vše v pořádku a rosteme..těším se až mi pan doktor potvrdí pohlaví, myslím a podle čínského lunárního kalendáře to bude kluk. <
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
majda234 | 9. 7. 2013 14:48
Preji hezky den,

tak i my jsme se konecne po 10 letech snazeni konecne s manzelem dockali a na konci listopadu {27.11.2013} ocekavame naseho prvniho potomka. Uz se na nej moc tesime.

Krasne tehulkovani
Terry | 30. 6. 2013 7:53
Ahojky jmenuji se Tereza, doma už mám skoro 3letého chlapečka a miminko čekáme kolem 9.11. na UZ jsem byla před 14 dny, vše bylo v pořádku,akorát pohlaví nebylo moc vidět a tak jsme o týden později šli na 3D...a tam nám řekli, že to je jasná holčička <3 jsme moc rádi < podle čínského lunárního kalendáře mi to se synkem vyšlo,ale ted jsem měla mít zase kluka...tak tě nevim nevim ber to s rezervou
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Za klienty cestujte, vyplatí se vám to nejen finančně. Skrze Lunu dobře reagujete na rozumné autority a samy máte dostatek inteligence,…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci