Termín porodu Září 2013

Zpět na hlavní stránku diskuzí Blanuska22 | 26. 1. 2013 9:53
Ahojky čerstvé těhulky...Jmenuji se Blanka a je mi 22 let jsem v 7+4 tt a muj termín porodu je 6.9.2013 průkazku ještě nemam ale jdu si pro ní 7.unora tak doufám že do te doby bude vše v pořádku...je to naše druhé mám ještě 3 letou slečnu:P..pište jake ste měly pocity když se vám na testu ukazála druhá čarky a první prohlídky u doktora...doufám že se ke mě přidáte a budem prožívat těhotenství společně
Celkem 73 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Danulka | 23. 3. 2013 21:00
UZ je z 16tt... a už máme od hlavičky po prdelku 8,71 cm, celkove tak 11 nebo 12 cm. sme zdravi :) a uz krasne citim i pohyby. Ale jeste nevim co budeme mit protoze mame velkeho stydlina a je otocene prdelkou ven tak se nechtelo ukazat :)
Danulka | 20. 3. 2013 19:51
Holky a uz ste ted byli na kontrole? ja pujdu v patek uz se moc tesim :) ta pak sem dam fotku miminka :)
Danulka | 13. 3. 2013 11:21
ja jsem první moc chtěla holčičku, ale ted pořád přemýšlím o klukovi. pořád mě skáče na mysl kluk :) tak uvidíme co budeme mít... jak rikate hlavne aby bylo miminko zdrave :) a uz taky citim pekne pohyby. a vcera odpoledne jsem citila strasny tlak v brise tak jse si vyhrnula triko a podivala jsem se a prdola se mi tam musel uplne vysponovat protoze bricho sem mela ploche a na dvou stranach sem mela gule a pak se brisko zase hned vyrovnalo. bylo to krasne se na to divat .. strasne moc se na vsechno to tesim :)
LiliankaLISA | 13. 3. 2013 10:18
@Blanuska22 Přesně, hlavně ať je to miminko zdravé . Já jsem nejdřív chtěla holčičku, ale teď už mi to je celkem jedno ale už to chci vědět a to jdu na další ultrazvuk až za měsíc
Blanuska22 | 13. 3. 2013 8:37
@Danulka Danulky:.....ja nevim asi ikdiz uz holcicku mam tak bych chtela i tedka holcicku zase je dobre ze mam odne vecicek po simonce a kdyz by sme mely kluka tak bych musela zacit kupovat a tyhle vecicky dat pryc...a myslim si ze holcicky jsou roztomilejsi..ale i kluk by nevadil..kdyz ono to je celkem jedno hlavne at male zdrave
Danulka | 12. 3. 2013 12:42
Holky a co byste si prali :) kluka nebo holku :)
Blanuska22 | 10. 3. 2013 20:02
Danulka krásně jde vidět mimínko..jj to bych take mohla koukat cely dny na mimi skoda ze nejsou UZ casteji...jj maminka musi byt nadsena bude babickou ja si pamatuju prvni reakce moji mamky kdyz mela poprve v naruci Simonku prinesla mi ji na porodni sal kdyz se narodila a samozrejme ukaply slzicky stesti opravdu nenahraditelnej pocit
Danulka | 10. 3. 2013 10:51
UZ je delany v 11+3tt. Ted sem 14+1 a na UZ du az v 16tt ale uzse strasne moc tesim :) a doktor me rekl ze mam hodne zive mimco. Kdyz me delal ultrazvuk tak sme vychytali zrovna moment kdy udelal kotrmelec :) byla tam u toho i moje maminka tak se taky usmivala byl to krasny pohled :) a a porad sebou hazel nebyl ani chvilinku v klidu :) A klidne bych tam lezela cely den a divala se na nej :)
Danulka | 10. 3. 2013 10:49
A tady nam ukazoval palecek :)
Danulka | 10. 3. 2013 10:48
Tady je jedna fotecka :)
Blanuska22 | 9. 3. 2013 18:50
Danulka:jj uz je to jine na UZ krasne jde videt obris miminka kdyz jsem byla ja tak melo prekrizeny nozicky a jednu rucicku pod bradickou a druhou natahlou u hlavicky sem tam se zavrtelo ale jen malinko tak kdyz bude fotecka z UZ tak ji sem dej
Danulka | 9. 3. 2013 18:22
Blanuska22 tak ty mas uz krasne brisko :) ja sem dneska 14tt. Uz se moc tesim na ultrazvuk a uvidim prcka :)
Blanuska22 | 9. 3. 2013 14:30
Blanuska22 | 9. 3. 2013 14:28
vypada to ze cekam dvojcata hodne lidi mi to rika ale je tam opravdu jen jedno jinak to bylo vecer kdyz miminko bylo natahle uplne ve predu a to jeste k tomu jsem natahla na zidli:P
Blanuska22 | 9. 3. 2013 14:26
@LiliankaLISA Ahojky holky tak ja mam focene brisko tak vam ho sem dam:P....takze byla jsem 5 brezna v poradne a tedka bych mela byt 14tt..ale ukazalo se nam na UZ ze mimi je gestacne o tyden starsi zitra jsem 15tt...jinak taky uz pohyby citim krasne uz 1 tyden..jinak kdyz si lehnu na zada tak miminko je nasponovane nekde ve predu a vzdycky se mi udela malinka boulicka na jedne strane
LiliankaLISA | 8. 3. 2013 6:37
@Danulka týjo, tak to je super já jdu dneska na oGTT, tak to snad dobře dopadne
Danulka | 7. 3. 2013 19:14
A dneska jsem asi citila pohyby prvni sem nevela jestli je to ono ale pak se to opakovalo po druhe a pak i po treti taksem pak vedela najisto ze to me kope prcek :)
| 7. 3. 2013 19:13
to sem dala spatnou fotku

tahle je ted focena :)
LiliankaLISA | 7. 3. 2013 19:02
@Danulka řekla bych, že jsme na tom podobně však ono to pak poroste o to rychlejc
Danulka | 7. 3. 2013 17:31
ted v sobotu zacinam 14 tyden :)
1 2 3 4
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Hodně záleží na vaší předešlé práci, která byla výkonnostního charakteru, také však na vaší vnitřní síle. Odpoledne můžete cítit…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci