Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Termín porodu Září 2013

Ahojky čerstvé těhulky...Jmenuji se Blanka a je mi 22 let jsem v 7+4 tt a muj termín porodu je 6.9.2013 průkazku ještě nemam ale jdu si pro ní 7.unora tak doufám že do te doby bude vše v pořádku...je to naše druhé mám ještě 3 letou slečnu:P..pište jake ste měly pocity když se vám na testu ukazála druhá čarky a první prohlídky u doktora...doufám že se ke mě přidáte a budem prožívat těhotenství společně
Celkem 73 odpovědí Zobrazit jako strom
UZ je z 16tt... a už máme od hlavičky po prdelku 8,71 cm, celkove tak 11 nebo 12 cm. sme zdravi :) a uz krasne citim i pohyby. Ale jeste nevim co budeme mit protoze mame velkeho stydlina a je otocene prdelkou ven tak se nechtelo ukazat :)
Odpovědět To se mi líbí0
Holky a uz ste ted byli na kontrole? ja pujdu v patek uz se moc tesim :) ta pak sem dam fotku miminka :)
Odpovědět To se mi líbí0
ja jsem první moc chtěla holčičku, ale ted pořád přemýšlím o klukovi. pořád mě skáče na mysl kluk :) tak uvidíme co budeme mít... jak rikate hlavne aby bylo miminko zdrave :) a uz taky citim pekne pohyby. a vcera odpoledne jsem citila strasny tlak v brise tak jse si vyhrnula triko a podivala jsem se a prdola se mi tam musel uplne vysponovat protoze bricho sem mela ploche a na dvou stranach sem mela gule a pak se brisko zase hned vyrovnalo. bylo to krasne se na to divat .. strasne moc se na vsechno to tesim :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Blanuska22Přesně, hlavně ať je to miminko zdravé . Já jsem nejdřív chtěla holčičku, ale teď už mi to je celkem jedno ale už to chci vědět a to jdu na další ultrazvuk až za měsíc
Odpovědět To se mi líbí0
@DanulkaDanulky:.....ja nevim asi ikdiz uz holcicku mam tak bych chtela i tedka holcicku zase je dobre ze mam odne vecicek po simonce a kdyz by sme mely kluka tak bych musela zacit kupovat a tyhle vecicky dat pryc...a myslim si ze holcicky jsou roztomilejsi..ale i kluk by nevadil..kdyz ono to je celkem jedno hlavne at male zdrave
Odpovědět To se mi líbí0
Holky a co byste si prali :) kluka nebo holku :)
Odpovědět To se mi líbí0
Danulka krásně jde vidět mimínko..jj to bych take mohla koukat cely dny na mimi skoda ze nejsou UZ casteji...jj maminka musi byt nadsena bude babickou ja si pamatuju prvni reakce moji mamky kdyz mela poprve v naruci Simonku prinesla mi ji na porodni sal kdyz se narodila a samozrejme ukaply slzicky stesti opravdu nenahraditelnej pocit
Odpovědět To se mi líbí0
UZ je delany v 11+3tt. Ted sem 14+1 a na UZ du az v 16tt ale uzse strasne moc tesim :) a doktor me rekl ze mam hodne zive mimco. Kdyz me delal ultrazvuk tak sme vychytali zrovna moment kdy udelal kotrmelec :) byla tam u toho i moje maminka tak se taky usmivala byl to krasny pohled :) a a porad sebou hazel nebyl ani chvilinku v klidu :) A klidne bych tam lezela cely den a divala se na nej :)
Odpovědět To se mi líbí0
A tady nam ukazoval palecek :)
Odpovědět To se mi líbí0
Tady je jedna fotecka :)
Odpovědět To se mi líbí0
Danulka:jj uz je to jine na UZ krasne jde videt obris miminka kdyz jsem byla ja tak melo prekrizeny nozicky a jednu rucicku pod bradickou a druhou natahlou u hlavicky sem tam se zavrtelo ale jen malinko tak kdyz bude fotecka z UZ tak ji sem dej
Odpovědět To se mi líbí0
Blanuska22 tak ty mas uz krasne brisko :) ja sem dneska 14tt. Uz se moc tesim na ultrazvuk a uvidim prcka :)
Odpovědět To se mi líbí0
Odpovědět To se mi líbí0
vypada to ze cekam dvojcata hodne lidi mi to rika ale je tam opravdu jen jedno jinak to bylo vecer kdyz miminko bylo natahle uplne ve predu a to jeste k tomu jsem natahla na zidli:P
Odpovědět To se mi líbí0
@LiliankaLISAAhojky holky tak ja mam focene brisko tak vam ho sem dam:P....takze byla jsem 5 brezna v poradne a tedka bych mela byt 14tt..ale ukazalo se nam na UZ ze mimi je gestacne o tyden starsi zitra jsem 15tt...jinak taky uz pohyby citim krasne uz 1 tyden..jinak kdyz si lehnu na zada tak miminko je nasponovane nekde ve predu a vzdycky se mi udela malinka boulicka na jedne strane
Odpovědět To se mi líbí0
@Danulkatýjo, tak to je super já jdu dneska na oGTT, tak to snad dobře dopadne
Odpovědět To se mi líbí0
A dneska jsem asi citila pohyby prvni sem nevela jestli je to ono ale pak se to opakovalo po druhe a pak i po treti taksem pak vedela najisto ze to me kope prcek :)
Odpovědět To se mi líbí0
to sem dala spatnou fotku

tahle je ted focena :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Danulkařekla bych, že jsme na tom podobně však ono to pak poroste o to rychlejc
Odpovědět To se mi líbí0
ted v sobotu zacinam 14 tyden :)
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme