Termín v červenci :)

Zpět na hlavní stránku diskuzí marci 85 | 29. 2. 2012 7:50
Ahojky maminky.Do července je ještě celkem dlouhá doba tak mě napadlo že by jsme si mohli o svém těhotenství a rostoucím bříšku a všeho kolem tady psát a třeba si navzájem poradit Tak pokud je tady taky maminka která netrpělivě čeká tak budu ráda když sem hodí nějaký ten příspěvek :)
Celkem 7 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Ivva | 27. 6. 2012 13:09
Ahoj mamči Snad nám výjde porod na červenec První termín máme na 20.7., druhý termín máme až na srpen. Čekáme první mimčo holčičku Rozárku. Na UZ jsem vyděla její kávové zrnko, takže je to 100% holčina. Na začátku těhu mě bylo strašně špatně a spíše jsem hubla. Časem se to srovnalo a teď je mě ok a jen se těším a nakupuju věcičky pro malou. Ani mě moc nevadí vetší bříško. Jen to přetáčení z boku na bok když ležím je děs Chodila jsem na kurz do FN Hradec králové i na cvičení. Cvičení jsem nedokončila, protože mě to nebavilo a navíc jsem z vesnice a musela jsem ještě přes celé město do tělocvičny. Kurz jsem si užívala a dozvěděla jsem se plno věcí. Čekala jsem, že si tam najdu nějakou novou kámošku, ale bylo nás tam tolik a často se to tam střídalo, že to nebylo možné. Také jsem byla na 3D/4D UZ, máme videa a fotičky :) Teď jsme 34 tt. a budeme začínat pít maliníkový čaj a provádět masáže hráze. Moc se těšíme a porodu se ani nebojím. Nemyslím na to, až to příjde tak to příjde :) Každopádně pak budeme mít v náručí krásnou holčičku <3
marci 85 | 4. 5. 2012 10:41
@Verunka 83 Ahojky a vítej mezi náma červencovíma.. flower .Tak snad se dr nespletl a opravdu to bude kluk jak buk a já taky doufám že se u mě nespletl a bude to holka bo už nakupuju holčičí věcičky což si i celkem užívám......sicce to bude moje třetí ale jelikož to má být holka tak to bude jako moje první :)
Verunka 83 | 3. 5. 2012 16:38
Ahojky,já mám také termín na konci července a prý to bude kluk.Byla bych ráda,protože holčičku už doma máme.Já na cvičení nechodím,nechodila jsem ani při prvním těhotenství.
marci 85 | 3. 5. 2012 6:46
@Tininečka Ahojky,tak to samozřejmě gratuluju a jméno už máte?jinak já osobně nikam nechodím..za prvé kvůli času a za druhé spíše kvůli tomu že mi celé těhotenství není zrovna nejlépe a při chůzi mě bolí kyčle nebo pánev ani nevím co přesně ale v těch místech a je to hrůza...Tak se měj hezky maminko a užívej máme to už za pár :)
Tininečka | 27. 4. 2012 7:52
Ahojky , budoucí maminky, i my čekáme v červenci přírustek do rodiny - chlapečka. Termín máme na konci července. A chtěla jsem se zeptat, jestli chodíta ne cvičení pro těhotné? Mějte se hezky a přeji hezký slunečný den
marci 85 | 5. 4. 2012 10:34
@Lucisek92 Ahojky jééé to je jako já takže termín máš plus mínus 15.7 :) taky čekáme holčičku máme už dva chlapce tak se na ní těšíme.a tak mi něco napiš o sobě jak se cítíš a jaké jméno máte pro malou?
Lucisek92 | 27. 3. 2012 7:59
Ahoj ja jsem ted ve 24+2 a mam termin take v cervenci...cekame holcicku a moc se na ni tesime
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

V posledních dnech jste možná byla znejistěná bez zjevné příčiny, každopádně hmatatelným důsledkem je, že v profesním životě se vám…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci