Maminka.czDiskuze

Trápení s mužem

29. 5. 2013 10:59:26
Také jsem byl hoooodně zamilovaná - i když na sex nedošlo - osoba mě taky pořád volala a vypisovala,....... a to my ženské máme rádi, když se nám někdo věnuje..... a málem jsem přišla o svou rodinu. Když v duchu pořád myslíš na tu osobu, tak se těžko soustředíš na to co máš dělat, těžko můžeš být dobrou matkou, manželkou,..... Když je člověk smutný tak může být laksní, pak podrážděný a odneseš to ty a ti co tě mají rádi a potřebují tě. Prosím neudělej stejnou chybu jako já. Netrap se rok nad tím kdo si s tebou jen hraje jak kočka s myší. Chlap, který se takto chová za to trápení nestojí ! Ten co by za to stál, by ti nikdy ublížit nechtěl a kdyby ti ublížil tak se to bude snažit urovnat..... určitě tě nenechá trápit. Ted si představ situaci, že se sebereš, odpustíš si i jemu, vypadneš třeba na víkend na dovču, pročistíš si hlavu a budeš přemýšlet o tom co všechno tě baví o tom co chceš dělat. Do práce se vrátíš jako naprosto vyrovnaná,sebevědomá, s oblečením a namalováním o kterém všichni budou říkat jak to sekne, jak si krásná. Prostě jsi na vše zapomněla a budeš se tvářit, že to byl pro tebe jen románek...... Co se stane? Chlap, který uvidí ženskou která ho neuhání, která stojí na svých nohou a je atraktivní budí v chalpovi touhu....... a on se pokusí o to co před tím,... ale ty už víš že je to chlap jen na skok, který si zase bude muset něco rozmýšlet........ No uznej kdbyby tě miloval, tak si nemá co rozmýšlet...... Néééé ty jsi vítěz !!!! Jsi poučená, ted krásná a atraktivní a volný vztah at si strčí někam, ty přece necheš někoho jen na skok, nebo jo? ty chceš někoho kdo ti bude oporou, kdo ti pomůže když to budeš potřebovat a kdo bude o tebe a za tebou stát. V tom bych řekla, že tkví partnerství .... Já už to doma mám, ale moooc to bolelo a hooodně jsem musela na sobě zamakat i když to ještě ted někdy zabolí. At se daříííííí. Jsem zvědavá jak to dopadlo
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme