Tupozrakost

Zpět na hlavní stránku diskuzí Barcanov | 9. 2. 2016 0:15
Mému synovy zjistili na prohlídce tupozrakost – vrozenou. Dostal okluzor a doporučení na cvičení do oční školky. Má někdo stejný problém nebo třeba už vyřešený? Zajímalo by mně, jaký jsou možností léčby a jak dlouho trvá než dojde k prvnímu zlepšení. Bylo nám doporučeno i nějaké cvičení doma, takže s malým cvičíme, obkreslujeme obrázky na průsvitný papír, zapichujeme barevné špendlíky..ale je hyper-aktivní a moc ho to neba. Nevíte o nějakým dalších alternativách?
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
Renča Huková | 12. 2. 2016 17:46
Ahooj:) Dcerka má tupozrakost, na jedno očičko má 5 dioptrie. Nosíme brýle a okluzor. Cvičíme doma tak i u dr. ovšem je to dálka a dost se najezdíme. Od známých i od samotné dr. nám byla doporučena k léčbě aplikace na tablety Anna, je to dost podobné principu jako rotující kotouček u paní doktorky(bohužel nevím jak se to přesně jmenuje). Taky je hyperaktivní u skládání puzzle, obkreslování obrázku moc neudržela pozornost..na tabletu je pečená vařená sice se to snažíme omezit, ale je super, že hraní her jí baví a zároveň se i léčí. Pravidelně chodíme k dr. a očičko se jí už začíná zlepšovat. Mam z toho radost. Renata:)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po náročných dnech v práci i domácnosti si dnes konečně můžete trochu vydechnout. Abyste z únavy neonemocněla, je nesmírně důležité…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci