Maminka.czDiskuze

RE: Tvrdnutí břicha ve 26. tt

tvrdnuti briska 23. 10. 2014 8:41:53
Bohužel mám. Proto říkám, pozor na to, neradno to podceňovat. Pokud nemáte dobrý pocit, šup do nemocnice, ale do nějaké kvalitní. Já byla v jedné nejmenované a tam můj stav podcenili natolik, že to nakonec skončilo téměř tragicky pro mě i pro dítě. Nakonec jsem porodila v Ostravě a díky rychlému a kvalitnímu zásahu tamních lékařů jsem já i dítě relativně v pohodě, ale bylo to více méně hodně na hraně. Tvrdnutí bříška nemusí být nic závažného, ale taky to může znamenat setsakramentský problém. Takže pokud máte přetrvávající problémy a nejste spokojena s výsledkem vyšetření nebo konstatováním lékaře, že je vše v pohodě, doporučuji navštívit ještě dalšího lékaře na konzultaci. A určitě doporučuji zajít někde, kde mají kvalitní UZ. Žena zná své tělo, a když cítí problém, většinou to problém je. Já si nechala vsugerovat od lékařů, že si věci vymýšlím, že jsem přecitlivělá a v konečné fázi mě to skoro stálo život. Už bych podruhé takovou chybu neudělala. Bohužel, neschopných lékařů , nebo lékařů s nezájmem o pacienty přibývá, tak pozor na to. A když už něco pokazí, vy si ponesete doživotní následky, kdežto jim se nic nestane, protože si buď budou krýt záda, nebo je z toho vysekají právníci. V běžném případě to dopadá pak tak, že lidi jsou rádi, že ten tu jejich neodbornou péči přežili a už nemají sílu ani chuť se soudit. Ale abych nebyla jen negativista. Tvrdnutí bříška nemusí být nic zásadního, jen pokud opravdu přetrvává dlouho, vrací se, pozor na to. Raději si poležet v nemocnici s nohama "na hoře", než porodit brzy. Já byla v nemocnici skoro 2 měsíce a přežít se to dalo. Nebylo to příjemné, ale za zdraví miminka to určitě stojí . Maximálně do Vás budou prát magnesium horem spodem, budete dostávat léky na udržení těhotenství. Dostanete klidový režim na lůžku a budete odpočívat. Držím palce, aby to nebylo nic vážného a miminko vydrželo v bříšku co nejdéle. Je mu tam přece jen nejlépe
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme