umělé oplodnění - Olomouc

Zpět na hlavní stránku diskuzí nugetka | 27. 6. 2011 21:34
ahojda holky,prosím vás,nemáte některá zkušenost s umělkem v Olomouci? Která klinika je tak nejlepší a finančně dostupná? Snažíme se skoro dva roky a pořád nic,tak jsem se rozhodli řešit to s něčí pomocí,ale nevíme pro kterou kliniku se rozhodnout. :-[ máte někdo zklušenost třeba s fakultkou v Olomouci?
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
svatenka | 1. 7. 2011 18:39
Ahoj nugetko,tak já byla v Olmiku u docenta Sobka,jmenuje se to Fertimed a je to Boleslavova ulice,taková žlutá vilka na rohu ulice,nikde jinde v Olmiku jsem nebyla,ale tam jsem byla naprosto spokojená se vším,jsou tam moc hodné sestřičky i doktoři,Sobek starší od pohledu vypadá jako morous,ale jinak je to celkem fajn chlapík a otěhotnět se nám nedařilo tři roky,tam jsem šla s partnerem už s veškerym vyšetřením,ale byli jsme oba zdraví,relativně,no a 8krát mě dělali inseminaci a třikrát IVF,na potřetí pokus jsem otěhotněla a máme 2 a čtvrt starou holčičku a poku se rozhodnem pro další pokus,zase pujdem tam,já za sebe ssi to moc chválím a je to tam pěkné,takové domácí prostředí,hlavně na pokojích.Přeju hodně štěstí v rozhodování,ale co se týká peněz,o moc draší to v soukromém Fertimedu není,to sem si zjištovala.
Gabriela Č. | 28. 6. 2011 9:08
Ahoj,já mám zkušenosti s fakultkou a musím říct,že jsem byla zklamaná Podstoupili jsme tam 2x pokus o umělé oplodnění-bohužel ani jednou to nevyšlo...až po těchto dvou neúspěších je začalo zajímat,proč má manža špatnej spermiogram(jedno dítě jsme už měli,přirozeně),tak ho poslali na ultrazvuk na urologii.Během 5min.zjistili,že má oboustrannou varikokélu(křečové žíly na pytlíku) a naplánovali operaci.Po třech měsících od operace jsem zjistila,že jsem těhotná <3 .Je pravdou,že kdyby ho vyšetřili pořádně hned,mohli jsme si ušetřit zbytečná zklamání,ale i peníze...ale čert to vem,máme zdravého klučinu,dnes jsou mu 2roky a 8.měsíců....a jako bonus jsem teď opět těhotná <3 <3 !!!Takže držím pěsti a přeju hodně moc sil,je to opravdu velice psychicky náročné,ale výsledek pak stojí za to!!!Já jsem slyšela chválu na ordinaci Dr.Sobka,ale osobní zkušenosti nemám.Takře tfuj,tfuj,ať to vyjde
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jste-li zadaná, zažíváte jedno z nejkrásnějších období svého života. Vidíte všechno přes růžové brýle a ani vás nenapadne, že by mohly…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci