Maminka.czDiskuze

RE: Umělé oplodnění

Zuzulinek 12. 4. 2017 11:30:05
Ahojky, moc ti dekuji za info dost mě to ukidnilo. Jelikoz problemy s ženskými patiemi jsme nikdy neměla tak vůbec jsme si nedovedla představit jak moc by to mohlo bolet a tak jsme právě váhala. Jediné co mě hodně vadí je to co jsi psala jak si musí člověk píchat ty injekce tak že právě kvůli těm hormonům můžou být problémy, které člověk nechce. No tak hlavně at tam prcek pěkně zůstane a aby jsi měla ve v poradu. My jdeme příští týden na kontrolu neboť dělali testy krve i mě a tak za 14 dní se už snama bude bavit paní doktroka co a jak. Akorad me stve ze když je dělai prítelovi a vyslo to právě dost spatne teda az tak hrozne ne nej to klasickou cestou nepujde. tak nam rekla at pritel ji jake si tabletky a jeste vytaminy a at dojdem za tri mesice ale ja asi nevydrzim ty 3mesice cekat na to aby nam pak rekla zda ty vitaminy pomohli nebo nepomohli, nebot tak i tak budeme muset umele oplodneni podstoupit
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme