Únik moči v těhotenství a po porodu

Zpět na hlavní stránku diskuzí maminka100 | 16. 10. 2016 10:53
Zdravím všechny, kterých se to týká. Prošla jsem si tímto problémem při obou těhotenství, jen jsem si to jaksi nechtěla připustit, a tak jsem používala obyčejné slipovky. V té době jsem začala trpět pálením při močení, občas stopy krve v moči... Bohužel jsem si to nespojila. Až v porodnici jsem se od své sousedky na pokoji dozvěděla, že to mohlo způsobit právě používání slipové vložky a že existují speciální vložky na únik moči. Po porodu (po šestinedělí) jsem se tedy pustila do pátrání na netu a proklikala se na Moliclub, kde jsem si objednala vzorky. V druhém těhotenství jsem už používala tyto vložky a problémy s pálením či krví v moči neměla. A teď cvičím a cvičím) Třeba máte někdo podobný problém, tak ať víte, že něco takového existuje.
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
Katka | 10. 11. 2016 13:28
Ahoj, měla jsem po třetím porodu stejný problém, lehký únik moči, ale bylo to hodně nepříjemné, bála jsem se zakašlat nebo hodně zasmát. Používala jsem právě už vložky na inkontinenci. Občas jsem z toho měla deprese. Začala jsem hledat na internetu co s tím a všude píšou, že se má posilovat pánevní dno, které je zvláště po porodu ochablé. Cvičím denně toto cvičení https://www.youtube.com/watch. Občas se nějaká malá nehoda ještě stane, ale došlo k výraznému zlepšení.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Z mnoha stran slyšíte o problémech vašich blízkých a kolegů, ale vás jakoby se to vůbec netýkalo. Jste netečná a chladná, zkuste se do…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci