Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Únor 2010

Ahoj holky, založila jsem nám nový únor.
Celkem 33 odpovědí Zobrazit jako strom
tak mirečka asi nejspíš čeká operace budou mu vyndavat nosní mandli a něco dělat na bubínku ještě nás čeká vyšetření v motole a tam se to rozhodne
bylo nám divné že skoro vůbec nemluví používá tak tři slova neopakuje a tak jsme zašli na ušní a tam zjistili že špatně slyší že se mu nepohybují bubínky právě díky té zvětšené nosní mandli
tak nám držte palce at to všechno dobře dopadne
Odpovědět To se mi líbí0
@casi si jsem to zakřikla, dneska se celou cestu do školky i zpátky nesl ale zase ho omlouvá, že byl unaven, protože jsem přišli domů a šel si dobrovolně lehnout a teď spí ... akorát že za 30 minut nám začíná cvičení, asi ho vzbudím ... třeba se mi podaří ho odpoledne dát opět spát, bude to lepší než, kdyby se probudil v 11 a v 6 večer padnul .... to zas bude rozhozený celý den...
Odpovědět To se mi líbí0
@semelka Zuzka toho nachodí hodně, ale jen, když chce.
Odpovědět To se mi líbí0
@semelka gratuluju k rozchození Mireček taky toho už ujde dost až mě to někdy zaráží starší byl na procházky lenoch
Odpovědět To se mi líbí0
@lenkats Míša spí s Máťou už dlouho, ale teď začínají být problémy, Míšovi se nějak nechce spát a tak si zpívá a Máťa na něj furt řve "ticho!!!"

jinak jsem se chtěla pochlubit, že se Míša konečně rozchodil ... ne že by nechodil, ale venku toho nikdy moc nenaťapal, vždy hned na ruce nebo do kočáru, i motorka ho přestávala bavit, ale teď "po zimě" ujde celou cestu do školky a zpátky a navíc, chce chodit za ruku, což úplně zírám
Odpovědět To se mi líbí0
minulý týde proběh přesun Mirečka do polojíčku za bráchou, nese to celkem statečně jen večer to ještě zkouší přelézt k nám do postele ale vyleze tak 4x a pak usne u sebe docela obdivuji staršího že za toho rachotu usne a spí

jinak máme úsměvnou příhodu se spaním první noc co spali kluci spolu tak asi ve dvě v noci přišel starší k nám a povídá " maminko mohli by jste si Mirečka zase vzít k sobě? on hrozně chrápe!"
Odpovědět To se mi líbí0
@semelka no bylo to o prsa jen díky tomu že se má po rodičáku kam vrátit do práce
Odpovědět To se mi líbí0
@lenkats Gratuluju. My máme zápis v dubnu a výsledky se dozvíme až tak na konci června.
Odpovědět To se mi líbí0
@lenkats zááávidím .. u nás je zápis až v březnu - zkusíme ,ale nepočítám s tím
Odpovědět To se mi líbí0
juchůůůů máme místo ve školce
Odpovědět To se mi líbí0
konečně jsme byli doma, obě děti zdravé a tak jsme mohli oslavit Mirečkovo narozeniny <
Odpovědět To se mi líbí0
Tak jsme se vrátili z hor. Jeli jsme o dva dny dýl ale vůbec to nevadilo protože to tam stejně bylo hnusně zataženo a hustě sněžilo. Nám už pak svítilo sluníčko tak si to kluci na sněhu užili. Akorát při odjezdu jsme pěkně promrzli a Mirečk to chudák odnesl a je ted nemocný a to mu k tomu ještě lezou 4 zuby aby toho neměl málo


< všem únorčátkům přejeme všechno nejlepší <
Odpovědět To se mi líbí0
@semelka Takhle to měla i Zuza. Na posledním očkování ani nepípla, vysvětlila jsem jí před tím, že dostane injekci a ona byla naprosto v klidu. Zatímco při každé předchozí návštěvě řvala jak tur, jen se na ni doktorka podívala
Odpovědět To se mi líbí0
@semelka šikula Mireček u očkování taky neřve nechá se píchnout a jde si hrát s hračkami zato největší řev je když musí odevzdat kočárek a jít domů
Odpovědět To se mi líbí0
@semelka díky tak jsme nakonec byli na pohotovosti a má angínu a atb tak uvidíme jak na ně zareaguje akorát jsme chtěli vyzkoušet lyže a to je pasé ale nevadí lyžovat se může naučit později
Odpovědět To se mi líbí0
Hlásím, že dnes jsme zvládli očkování na meningokoka.
Nejdřív šel na řadu Máťa (třetí klíšťata dostal) že to bude menší řev a lehčí uklidňování, že Míša bude řvát jak tur, holky, Míša ani nepíp všichni jsme z toho byli úplně vykolejení .. fakt nás tím dostal, prostě to vzal jako by se ho to netýkalo ...
Odpovědět To se mi líbí0
@lenkats jo to je blbý, my měli loni hory zajímavý, Mates si to odbyl před odjezdem a Míša měl v tu dobu píchaný uši ale vyšlo to naštěstí tak, že jsme za nimi dojeli jen o tři dny později a nezhoršilo se to, takže jsme na kontrolu šli až po návratu
Tak přeeju ať vám to dopadne co nejlíp
Odpovědět To se mi líbí0
Tak se chystáme v sobotu na hory a starší synek včera dostal horečky. No jsem zvědavá co se z toho vyklube a jestli se z toho do soboty vyleží. No a samozřejmě doufám, že to Mirouš od něj nechytí. A to jsem ho nechala od pondělí ze školky doma aby něco nechytil. ach jooo
Odpovědět To se mi líbí0
@casi kolo odrážedlo je super dárek
Odpovědět To se mi líbí0
@Ettelwen My asi sáme Zuze kolo - odrážedlo. Myslela jsem, že ho bude mít po Máje, ale řekla bych, že Mája letos asi ještě na kole jezdit nebude. Nebo když jo, tak určitě ne hned na jaře, takže by se o to jedno akorát hádaly.
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme