Únor 2010 a všechny co jsou v očekávání

Zpět na hlavní stránku diskuzí Ivička87 | 11. 12. 2009 9:08
Dobrý den, založením nové diskuse bych se ráda seznámila s někým kdo je v očekáváním jako já.Moc se těším na vaše příspěvky.
Celkem 680 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Ivička87 | 23. 3. 2011 19:42
ahojky holky..dlouho jsme si už nenapsaly..jak se máte??
My jsme pořádní divoši..Tádík už mi utíká jako blázen..máme pět zubů z toho jedna stolička..
Už nekojí od 12,5 měsíců..Tádovi je to ale jak koukám fuk..A jak vy jak jste si užívali narozeniny ??
Janceta88 | 5. 2. 2011 23:01
taky přejem vše nejlepší < < < <
Ivička87 | 5. 2. 2011 12:18
ahojky < < < všechno nej Františkovi < < < tak ať František dostane něco krásného a ať si to užije..my plánujeme na neděli cca 15 lidí....uteklo to šíleně...
Jára | 3. 2. 2011 17:36
Ahojky tak už je to tu. Fany má rok < < V sobotu se chystám na oslavu, je pozvaných cca 10 lidí, tak toho bude hodně. Jinak můžu přidat naše míry(Fanyho, moje raději ne ) váha rovných 9kg a měří 74. Od minule skoro nic nepřibral. Taky pořád někde poskakuje tak jak by mohl.
S tím nočníkem to taky zkoušíme, bez velkého úspěchu.
Už zas musím jít. Tak všem krásné narozeniny a pak napište jak dopadli vaše oslavy a co dostali prckové hezkého. Pa
Ivička87 | 16. 1. 2011 15:34
Teda fak smekám...já mám tedy problém Tádovi zařadit ňákou novou aktivitu do denního režimu na který je jakž takž zvyklí takže nočník pro nás vidím jako velikánskiý problém...zkoušela jsme ho dávat ale on fak zboří celý dům.. síla..Takže tak trochu závidíme!!!
levata | 14. 1. 2011 11:24
co se týče nočníčku, tak my už dáváme dost dlouho,když to vojtí ještě tak moc neřešil, takže to bere jako pravidlo, po jídle po vycházce před vycházkou, po spinkání před spinkáním ... no je to náročnější, ale někdy už se povede, že máme jednu plínku na celý den, kakáme výhradně do nočníčku většinou poo jednou denně ... v noci nedáváme ... na nočníčku si hrajeme, ale ještě snad nikdy nechtěl dolu, ale myslím, že je to taky o povaze dítěte, Vojtí je fakt docela v klidu, takže je to jiné, než když prcek chce pořád běhat ... no a když sedí na nočníčku a nechce se mu, tak alespoň vypotí maličko aby udělal mamince radost ... to je dojemný teď už stačí aby si začal říkat ale to je asi ještě hudba daleké budoucnosti .-)
Ivička87 | 10. 1. 2011 13:09
joo a teď jsem si ještě vzpoměla jak jste tu psali s tím chozením po venku tak my už jsme na špacíru venku byli..krásně ťapal ale problé je že nechce za ruku a to se neslučuje s neočištěnými chodníky takže po vycházce čistá kombineza byla okamžitě šmucig...ale pády ho neodradili...bylo na něm vidět že je šťastnej jako blecha když nesedí v kočáře....hlavně že jsme si kupovali nový..nakonec se mi vyplní co jsem říkala..koupíme nový kočár a v létě v něm neude chtít sedět...
Ivička87 | 10. 1. 2011 12:43
Ahojky holky,tedy teď mám čídám míň času tak nemám vůbec čas na naší diskusi...Vánoce jak koukám jsme všichni prožili bez ujmy na zdraví.Tedy klobouk dolu před Vojtíčkem a jeho nočníčkování..my dostali nočník od ježíška a má ho spíš jako čepici...když ho tak posadím spustí takový rámus a nebo rovnou zdrhá....Je mi líto s těmi problémy ohledně prsu..to mi pověz co se děje??Já stále kojím ale už jen v noci a když si řekne tak párkrát přez den ale to je vidět že se chce pomazlit.Teď se Tádík docela uklidnil..dává už pusinky když mu řekneme,paci paci,jak si velíký,pápá,tik tak,a když slyší naší Dianu štěkat udělá haha,taky říká nene a kroutí při tom hlavou..to je roztomilé až do té doby než vám žačne odmlouvat,...je to opravdu psych,náročné....Jinak koukám že docela i hezky spinkáte...My spinkáme přez den 2x a to od 8-9.h,11-12,5h občas ho dávám i po 14.h aby si odpoř´činul páč má unavené očíčka ale to usne jen někdy..pak večerchodíme tak v 18-19h spí do 24.00 nkojím pak 4 nakojím a 5,30 nebo 6h stáváme....Už mě zas klucí volají papapa
Janceta88 | 9. 1. 2011 22:34
Holky sice se to sem nehodí, ale chtěla jsem se zeptat jestli znáte někoho kdo měl autonehodu s úrazem a nezavinil ji? Může to být až 4 roky zpět.Děláme odškodnění. více info na: www.hpn-finance.cz nebo na tel.č:607 652 320
Kdo dá kontakt se kterým podepíšeme smlouvu a projde u spol.EvCO bude mu vyplaceno 500kč
(do 150km od Znojmo)
Jára | 8. 1. 2011 11:26
Vojtík je šikovný, když chodí na nočník Musím mi prozradit jak se vám to povedlo Teď si s tím lámu hlavu. Včera jsem koupila nočník a nevím moc jak dál. Budu ho tam zkoušet posaovat ať si na něm zvykne sedět a pak uvidíme co dál.
Fany měl v deseti měsících 9,06kg a 72cm. Začal víc přibírat když jsem mu ke kojení přidala úmělé mlíčko. Už skoro vůbec nechtěl sát a tak jsme v deseti měsících kojení ukončili. Flaška je flaška
Teď se snad už naučil trochu spát. Usíná kolem půl osmé a pak se budí až tak cca v 5, dostane mlíčko a spí dál do 8. Hned mi je líp A přes den spí poobědě tak 1,5. Tak myslím, že docela dobrý. Po roce ...
Na sluníčko se taky už moc těším a je škoda, že teď když se prcek učí chodit se nedá jít ven. Přemýšlím, že koupím ještě jedny botičky na ven a aspoň za ruku to venku zkusíme.
pěkný víkend
levata | 6. 1. 2011 11:01
jo jinak Vojtí miluje písničku Chňapík maličký krokodýl - pouštím mu to na youtube a já mám koně vraný koně, to se může "utancovat" jo ještě sem zapomněla, že už se staví, takže ho posadit je problém, protože má pořád natažený nohy
levata | 6. 1. 2011 10:58
ahojky maminky tak krásný nový rok .-) na Vánoce jsme byli u našich 14 dní takže jsem si trošku odpočinula dárečky super, nejvíc se líbil balící papír a mašličky ))) jinak v 10 měsících 9,8 kg a 74 cm ... ty kila nám naskakujou, protože náš lemroušek, ještě stále neleze, takže to nemůže vyběhat, už tedy alespoň vydrží na čtyřech a nevzteká se, ale zatím ještě neodlepí ruce ani nohy od země ... za chvíli jedeme na plavčo, tak se už těším po dlouhé době jinak mám momentálně problém s prsem, strašně mne bolí bradavka, takže kojím jen z jednoho, na pohled vypadá jako vždy, ale na dotek vidím všechny svaté a kojení nemluvě, ani odsávat se nedá, takže mlíčko asi už za chvíli nebude no uvidíme, nevzdáváme to .-) jinak nočníčkujem už v pohodě, málokdy počůráme plínku, jen když třeba dýl spíme a v noci - to tedy na nočník nedávám jinak žvatláme - ale nic konkrétního, lžička taky končí v puse prázdná taky jsem strašně unavená ... už aby bylo jaro a sluníčko taky už odpadne to oblíkání jinak stále nedokážem přes den usnout doma i když s tím spaním je to stále nic moc, někdy spí přes den jen 30 minut - to pak vůbec nic nestíhám no nic, končím a jdu balit tak čao ... jojo letí to už to bude za chvíli rok ...
Janceta88 | 4. 1. 2011 8:55
Ahoj holky,taky přejem všecičko nejlepěíííííí a hlavně zdravíčko <
Já taky zvládám jen přečíst co se tu píše a kolikrát ani to ne. Holky já jsem unavená jako blázen, nejhorší je večer,jak nejdu hned spát jak mě to popadne tak pak to rozchodím a usnu až kolem půlnoci a ráno jsem zase KO. Malej je moc akční, když neplače tak je to celkem dobrý,ale jak začne kňučet,bručet,plakat tak mě to vysává.Je to mazec.Vánoce byli celkem fajn,rozbalování dárku nás taky moc nebralo,ale skákání a lození po zabalených dárečcích,to byla teprv prča <3
A když jsem zjisti k čemu všecičko je tak to bylo taky fajn
Malej codí kolem nábytku a když ví že je z jedné aji z druhé strany někdo kdoho chytne tak má snahu se pustit.Občas to udělá aji když si o mě stoupne a něco ho zaujme (reklama),to se pustí a stojí takovou dobu, jak si to uvědomí tak vyvalí očička a rychle se chytí
Ivička87 | 3. 1. 2011 14:32
Ahojky.Táké se přidávám k přáním hezkého a co nejklidnějšího roku..dětem hodně zdravíčka a šťestíčka....U nás je to taky blázinec..když už jsem se sem jukla tak mě Tadeáš ani nenechal nic napsat...Celý den je hektický jak píšeš ty Jaruško..člověk už neví co má vymýšlet aby toho špunta zabavil..občas se jen mlčky dívám jak vše devastuje jindy už z vypětí sil a nervů řvu proč zrovna já...je to šílený..Táda se začíná učit utíkat takže někdy mám problém ho i odchytnout...S těm nemoci..my jsme si prodělali jedny průdušky s prvními antibiotyky a mezi svátky jsme měli horečky bez ničeho myslela jsme že zuby ale taky ne.Jak jste vůbec prožili vánoce..??my docela dobře bez úhony na stromečku..dokonce jsme se divila že se ani TAda nestekal u večeře...dárky zatím ho moc nezajímali spíš po nich když byli ještě zabalené lezl jako po skále...Silvestr jsme neřešili vůbec..šli jsme s Lukášem spát v 21.30 h s tím že stejně TAdeáš bude ráno v 5 h vzhůru a kdyby chom přenocovali neměli bychom nic naspáno.ZAtím papa
Jára | 2. 1. 2011 13:27
Krásný nový rok a hodně štěstíčka. Ať se vám splní všechna přání. Těm co chystají svatbu tak ať vám to dobře dopadne a hlavně v klidu. Diskuze nám nějak usnula ale jestli je to jako u nás tak se ani nedivím. Celý den si hraji s Fanym a pořád člověk musí vymýšlet něco nového co ho bude bavit. A pak večer padám na pusu a těším se do postele.
Jinak teď je Fany nemocný a máme prvně antibiotika. Měl teploty přes 40. Tak jsme museli dělat zábaly. Teď už je to snad za námi.

Ale že ten rok rychle utekl. Pomalu budou prckové slavit rok.
Napište někdo, aspoň občas. Pochlubte se co už drobci umí.
Pa Jarča
Ivička87 | 8. 12. 2010 15:39
Ahojky maminky,
koukám Vánoce všude v plném proudu .My jsme byli na nakupovačce o víkendu a ňák nemůžeme vybrat to ono ...Tak to vidím,že spoustu věcí bude na poslední chvíli .
NAd kalendářem jsem uvažovala také ale nevím zda mám to rozlišení a velikost fotek co chtějí tak se bojím něco podnikat .Fotokniha to slyším poprvé :-[ .Co je to???Pevně jsem se rozhodla že Tádíka necháme vyfotit k prvním narozeninám u zdejšího fotografa a fotky rozdáme po babičkách .Joo uplně jsem zapoměla že budeme mít Tádíka vyfoceného pod vodou .Nebudou to exxtra spešl fotky páč mladý pán pod vodou nechce koukat .Teď jak jsme byli nemocní tak jsem na to zapoměla,takže až pujdem v pondělí na koupání tak už by měli být tak je zkusím sem dát .Jinak my vážíme v 10 měsících 9350g a měříme 71cm...prckové.... Jo a taky ještě o vánocích se sestrou a s bratrem jsme si řekli že díky finančních situacích si dárky budeme pokupovat jen pro děti ale se sestrou mám hezký vztah tak zřejmě té maličkost koupím ..Jinak pokupujeme hlavně oblečení a kosmetiku...babičkám čajíčky v dárkovém balení..To využijí a nebudou nadávat že utrácíme za blbosti jako pokaždé... Jinak ta konzumace pivínka mě dost zaujala.. .Zatím papaapa
Jára | 8. 12. 2010 14:57
Ahojky teď jsem pár dní trochu nestíhala. Skoro pořád. Fanoušek zkouší chodit a tak za ním musím pořád stát a hlídat. Už má botičky a s těmi mu to jde mnohem líp. A jiné dovednosti, " umí" jíst lžičkou, lžička v pusince skončí vždy jen ten obsah cestou někde ztratí Povídá: bebe, baba, mama, meme. Občas tam je slyšet něco jako mňam či ham. Jinak musím zaklepat, nemoci se nám vyhýbají. V pondělí jsme byli na kontrole u pana doktora a docela mě zaskočila váha. Mezi 6 a 8 přibral cca 300g na 7,9 a teď váží 9,06. Tak za dva měsíce přibral 1,2kg. Možná je to tím, že jsem skončila s kojením a dávám úmělé. Jinak měří 72cm. Nemá po kom být velký. A ty dárky?! Pro Fanyho mám houpací žirafu, když se jí přidělají kolečka je to odstrkovadlo. A dvě mikči. Ostatní hračky nechávám na ježíškovi A pro ostatní různé maličkosti, pro sestru knížku a pro druhou želé piškvorky Kdo vyhraje může si je i sníst A pro rodiče, táta chtěl deštník a mamča kosmetiku. Klasika. Nad foto knihou uvažuji k prvním narozeninám pro babičky a dědy na památku na první rok. Musím jít malej začíná honit psa
levata | 8. 12. 2010 9:54
jo a ještě sem udělala kalendáře z fotek Vojtíka a fotoknihy kalnedář na 24print.cz a knižky z happyfoto.cz
levata | 8. 12. 2010 9:53
tak to je super, že jste zdraví co se týče dárků, tak pro rodiče tlakoměr, pro babičky vitamíny, a pro ostatní nějaké vouchery ze servrů slevomat.cz a pod. - večeře, vstupy do bazénu, kadeřník , neomezená konzumace piva ) Vojtí dostane např. pískoviště na jaro
Ivička87 | 7. 12. 2010 12:10
Jo ještě jsem chtěla.Jak se chystáte na V8noce,?Já si nejsem rady s dálkama zas se omezujeme na kosmetické balíčky sevetříky a trička.Pro Tádu už vůbec nemám nápad..Bojím se koupit hračku aby jich neměl zas hafo....Co kupujete pro své blízké vy???
1 2 3 4 5 ... 34
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Postavení Luny vám přináší oživení do vztahů. Když zůstanete doma, máte čas pro společnou komunikaci. Proto s chutí uklízíte kuchyň i…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci