Maminka.czDiskuze

Únor 2010 a všechny co jsou v očekávání

Ivička87 3. 1. 2011 14:32:37
Ahojky.Táké se přidávám k přáním hezkého a co nejklidnějšího roku..dětem hodně zdravíčka a šťestíčka....U nás je to taky blázinec..když už jsem se sem jukla tak mě Tadeáš ani nenechal nic napsat...Celý den je hektický jak píšeš ty Jaruško..člověk už neví co má vymýšlet aby toho špunta zabavil..občas se jen mlčky dívám jak vše devastuje jindy už z vypětí sil a nervů řvu proč zrovna já...je to šílený..Táda se začíná učit utíkat takže někdy mám problém ho i odchytnout...S těm nemoci..my jsme si prodělali jedny průdušky s prvními antibiotyky a mezi svátky jsme měli horečky bez ničeho myslela jsme že zuby ale taky ne.Jak jste vůbec prožili vánoce..??my docela dobře bez úhony na stromečku..dokonce jsme se divila že se ani TAda nestekal u večeře...dárky zatím ho moc nezajímali spíš po nich když byli ještě zabalené lezl jako po skále...Silvestr jsme neřešili vůbec..šli jsme s Lukášem spát v 21.30 h s tím že stejně TAdeáš bude ráno v 5 h vzhůru a kdyby chom přenocovali neměli bychom nic naspáno.ZAtím papa
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme