Maminka.czDiskuze

Únor 2010 a všechny co jsou v očekávání

Ivička87 10. 1. 2011 12:43:17
Ahojky holky,tedy teď mám čídám míň času tak nemám vůbec čas na naší diskusi...Vánoce jak koukám jsme všichni prožili bez ujmy na zdraví.Tedy klobouk dolu před Vojtíčkem a jeho nočníčkování..my dostali nočník od ježíška a má ho spíš jako čepici...když ho tak posadím spustí takový rámus a nebo rovnou zdrhá....Je mi líto s těmi problémy ohledně prsu..to mi pověz co se děje??Já stále kojím ale už jen v noci a když si řekne tak párkrát přez den ale to je vidět že se chce pomazlit.Teď se Tádík docela uklidnil..dává už pusinky když mu řekneme,paci paci,jak si velíký,pápá,tik tak,a když slyší naší Dianu štěkat udělá haha,taky říká nene a kroutí při tom hlavou..to je roztomilé až do té doby než vám žačne odmlouvat,...je to opravdu psych,náročné....Jinak koukám že docela i hezky spinkáte...My spinkáme přez den 2x a to od 8-9.h,11-12,5h občas ho dávám i po 14.h aby si odpoř´činul páč má unavené očíčka ale to usne jen někdy..pak večerchodíme tak v 18-19h spí do 24.00 nkojím pak 4 nakojím a 5,30 nebo 6h stáváme....Už mě zas klucí volají papapa
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme