Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Únor 2010 a všechny co jsou v očekávání

Dobrý den, založením nové diskuse bych se ráda seznámila s někým kdo je v očekáváním jako já.Moc se těším na vaše příspěvky.
Celkem 680 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky ahojky,jo jo je to sláva.Konečně bez antibiotik a dalších sirupků.V pondělí jsme oslavili desátý měsíc.To letí jako blázen.Chodí už s větší jistotou.A co vy??Vše ok??A co další dovednosti??
Odpovědět To se mi líbí0
tak už jste zase zdraví?
Odpovědět To se mi líbí0
Děkujeme..je to hrozný když dětičky marodí...
Odpovědět To se mi líbí0
tak spiropent a mucosolvan už jsme taky měli tak hlavně ať se brzy uzdravíte
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky ,tak nám rýma přerostla na zánět průdušek :-S .Takže první vážnější nemoc nám zaklepala na dveře :'( .Ach jo .Dostali jsme ATB,spiropent,mucosolvan a nutrolín B .Ještě jsme dokoupila stérimar s měďí .V lékarně jsem nechala 510kč.... :-$ Doufám,že se brzy vykulírujeme .Byli jsme na neurologii na KO a paní dr. byla v užasu když ho viděla .Jo včera už se prošel po celé kuchyni ..no nádhera... Ptala jsem se na tu paličatost a svéhlavost našeho čipery ...Její rada zněla sourozenec :-$ .Vyvalila jsem na ní oči.Stím rarachem druhé ...kdy se vyspím a co má seberealizace??? No bojuju s představou ještě teď ,ale tak našli jsme schoudné řešení.Ve třech letech šoupnem Tádu do školky na rok půjdu do práce a pak dějse vůle boží druhé miminko ať pak příjde kdy uzná za vhodné samo .Vysadím antikoncpci a Táda budemít toho doufám brášku .Prý dle dr. se sklidní ...Jsem zvědavá.Chtěli jsm,e až mu bude 6 let,ale to rezolutně řekla že raději ne jestli z něho nechci mít ještě většího sobečka a negativistu =-O ...NO PĚKNÉ a to tedy vážně nechceme.čas ukáže jak to vše vůbec bude.NO zatím se mějte a odpočívejte všici ať jste draví.
Odpovědět To se mi líbí0
tak gratulka k pokojíčku oni jak necítí tu maminu tak nemají potřebu jí pořád objímat no my budem asi objímat až do puberty .-- ))) jinak s rýmou jsme na tom stejně :-/
Odpovědět To se mi líbí0
Myslela jsem 100% né deset 10% ach ta zbrklost...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,hned jdu juknout a zaslat hlásek.Couvačka je fajn my jsme už odvážnější a chodíme dál než 2 kroky dokonce se i v chůzi otočí.My tleskat vůbec nechceme.Ukážeme jak jsme velicí,pá pá,tik tak a to je všechno paci paci ani náhodou..Teď jsme zas ňáký nachlazení takže rýma a kašel...šílenost...Už jsem Tádu vykvartýrovala do jeho pokojíčku a spinká lépe.Budí se 1-2x za noc a to je o 10% lepší.V šem dětim posíláme pusičky Papa
Odpovědět To se mi líbí0
tak jsme zase v soutěži tak nám můžete poslat hlásek
http://www.marinka.cz/souteze/fotosoutez-princo...

Vojtí je č. 4 .-)

jinak stále nelezeme, trošku couváme, ale jinak nic, včera jsme začali tleskat, tak jsem měla moc radost no je to tedy výkon v 9 měsících ale co, asi nikam nepospícháme
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoky holky,vy už takhle víte co dát mrňouskům k Vánocům??My dáváme pořád tip pro okolí a nám nezbývá nic.Nechci taky aby toho měl malej velehory a nakonec si nehrál s ničím takže hračky pokoupí okolí a my mu asi koupíme něco na sebe.Péťo Vojtík není vůbec líný on to má super promyšlený až začne vše objevovat tak dá mamince co proto.S tím lezením malý pořád piluje stání a udělá 2-3kroky ale pouze od někud k něčem jetě se nevrhá do prázdného prostoru v tom je ještě bojácný je na něm vidět že i oparně promýšlí i nynéjší růčky když už ňáký podnikne.
S kojením jsme na tom tak že prez den už jsme na normálním papaání ale občas si řekne o prsíčko.takže v 6 prso,9h předsnídávka,12 oběd,15h předsnídávka 18-19 kaše a dohajan a v noci cca 5x prsíčko.Už by ale mohl spinkat celou noc vůbec bych se na něj nezlobila...Jinak máme ty 4 zoubky a ještě mě ani jednou nekousl takže ťuká aby ho to nenapadlo... Zatím papa všem dětem
Odpovědět To se mi líbí0
Tak náš Patriček lozí už víc jak měsíc, teda on se plazí, začíná lozit od včera po čtyřech, udělá dva pohyby a rozplácne se jak žabák
No pádů máme zasebou moře moc.Konečne se pomalinku snaží když si stoupne na nožky o chodí kolem nábytku a chce zase na čtyři tak se konečně pomalinku snaží na čtyři.Jinak je nervák jako blázen. no a klube se nám furt ten samej zoubek.Posíláme všem krásné počasí a
Odpovědět To se mi líbí0
jinak Vojtí dostane http://www.tchibo.cz/Drevena-zeleznice-p200021... i s tím pejskem co na něm sedí ten klučina
Odpovědět To se mi líbí0
ale zase už jsme snížili spotřebnu plínek na 4 za den a kakáme výhradně do nočníčku
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky, tak my teda ještě nelezeme, jsme lemry líný.-) zubů máme už plnou pusu , ale zatím si hrajeme v klidu na bříšku, na zádech a do větších akcí se nepouštíme .-) jinak kojíme tak 4 krát přes den a 4 krát v noci ... zatím tedy nekouše,asi dvakrát kousnul, tak jsem mu to vysvětlila, že to nejde a od té doby fakt nekousnul
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj zdravím vás všechny. Už jsme zpátky ze všech výletů a teď budeme nějaký čas doma. Koukám, že ze všech jsou takové malé žížalky. Chvilku neposedí na místě a je jedno jakým stylem se pohybují. Je to super, jen to moc rychle uteklo. Jinak Fanoušek má už zubů 8 a já přemýšlím jak dlouho ještě kojit. Začíná dost kousat =-O Chtěla jsem vydržet aspoň do roka ale teď ho kojím tak 2 až 3 denně tak nevím jestli to má ještě nějaký užitek. Jak jste na tom vy? A co budete kupovat mrňouskům na vánoce? Já bych chtěla nějaké odrážedlo (koníka) na doma. Chlapovi je to doma úplně ukradený. Půjde mu koupit něco do obchodu pro fanoušky sigmy(fotbal) Pekný dny Pa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky.tak koukám začínáme popolízat a i žraloky budem mít všechny.S Tádulkou všechny dětičky zdravíme papapapa
Odpovědět To se mi líbí0
jóóóó leze nám zoubek <3 <3 <3 <3 <3 <3
Odpovědět To se mi líbí0
ta další bzoubky by už měly být v pohodě, tak uvidítemy už dnes konečně popolezli, tak o metr - vzad.-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,chuděra malej.Péťo zkus se obrnět.Já už se pádům směju....nic jiného mi nezbývá s tím hyperaktivistou.My máme všude po sobě modřiny hlava,zadek nohy...Jak kdybych ho bila...Ale co jsem vlastně chtěla dnes už teploty nemáme a zoubek v pořadí čvrtý byl nalezen dnes ráno.Takže už se k tomu žraloku přibližujeme.Tak ještě nám zbývá jen 16 zubů do plného počtu mléčných zubů.Stouto rychlostí to máme ruk cuk.PApaaa
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme