Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Únor 2010 a všechny co jsou v očekávání

Dobrý den, založením nové diskuse bych se ráda seznámila s někým kdo je v očekáváním jako já.Moc se těším na vaše příspěvky.
Celkem 680 odpovědí Zobrazit jako strom
jinak gratulujeme k zoubkům vojtík by taky pokojík potřeboval, má hrozně slabé spaní, jen v našem 2kk to asi nepůjde
Odpovědět To se mi líbí0
vyprazdňování už v pohodičce, vždy kakáme při rozbalení, takže super stále nelezeme, tak jsem zvědavá, co řekne mudr jdeme 26.10. na pití jsem mudávala aventu učící hrneček, ale to vůbec nechtěl, je to takové divné, tam ta savička a jde to strašně ztuha tahat, tak jsem mu včera koupila v dm hrneček na učení a to docela cucá, zatím jen tak zkouší, takže je všude voda, ale myslím, že by to mohl zvládnout s tímhle hrnkem ... dávám čaj, ale spíš se napije obyčejné vody, cukr dávám pouze laktozu, je nenávyková a nekazí zuby ... ale na vojtíka stejnak nezabírá ...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky.Tak jsem se chtěla zeptat co stolička...?Ještě trpíte zácpou???Mne Táda taky nic moc pít nechce.Sáčkový čaj si můžu strčit za klobouk a granulovaný sice pije ale max. 12-20ml...Neví so má děloat s dudlíkem,říkala jsem si že koupím tu savičku Aventovou...Uvidím jestli pak ěco vyžunká...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky tak s radostí oznamuji,že jsme dnes našli náš první zoubeček .Vyklubal se nám ten nahoře.Konečně a noci jsou teď šílené občas jsem vzhůru každou hodinku.Jo a usnesli jsme se že až nám zoubky vyroustou půjde Táda do svého pokoje...Zdravím všechny.
Odpovědět To se mi líbí0
přidej trošilinku cukříku,ale jen trošku a nedávat čajík (sladký) na noc a nenechávat si hrát s flaškou (zoubky)
Odpovědět To se mi líbí0
když on mi pít nic nechce
Odpovědět To se mi líbí0
@hanka-hurčitě se necpeš, jsme rádi za každý nový nápad jak na ty naše prcky
Odpovědět To se mi líbí0
Když jsme začínali s příkrmy tak měl malej taky zácpu. Bylo mi ho hrozně líto jak moc tlačil a nic :'( Nám pomohla cuketa s mletým kmínem. Snad něco zabere a hlavně musí hodně pít. Pa
Odpovědět To se mi líbí0
@levatajo, jo promiňte, že se vám sem cpu, ale taky jsme válčili se zácpou.Zkus načas místo mrkve brokolici a žádnou rýži, ale brambory.My tak měli do týdne po problémech.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky.Péťo nevěš hlavu tak je Vojtík línější...Neboj on vám to ještě ukáže až z toho budete šílet.My se zácpou nemáme žádné problémy takže nevím zkus švestkovou šťávičku ta je projímavá...
Odpovědět To se mi líbí0
jo a už jsme zase v soutěži tak nám můžete dát hlásek http://www.fotoprome.cz/svc/forToys/single.asp
jo a taky máme problém se zácpou nemáte na to nějaký fígl? to je asi z té mrkve pořád
Odpovědět To se mi líbí0
ach jo, my pořád nelezeme sedíme už docela zdatně, ale otočky nikde tři zuby a kontrola v 8 m 22.10. tak jsem zvědavá no možná nás pošlou na nějaký cvičení kvůli tomu otáčení - no uvidíme
/
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte maminky, náš Patriček má rád dveře od WC. JAk si všimne že tam někdo leze tak už valí.Když je necháme zavřené tak se nedostanem ven a když je necháme otevřené tak buď je zavírá a hrozně se nebo ho máme pod nohama a to pak máme co dělat.No prostě mazec.
Zoubky žádné, nálady šílené
Tento měsíc by měli doplácet mateřskou, těm co rodili od ledna. Tak jsem zvědavá
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky .My jsme také oslavili 8.měsíc samozřejmně pár pády .Aby chom se nenudili.....Byli jsme taky u dr. a vážíme 8700g a měříme 71cm .Začínají mezi detmi být rozdíli,že??? Se zoubkama jsme trošku pokročili. Zatím tedy žádný nemáme ale už jsou vidět jen jen se proříznout a vypadáto ,že jako první se ven dostanou dva nahoře .Když se zasměje tak je to vidět jak to tam má tak tak.Vždy ho lituji páč si dásničky brousí o vše možné ..Je taky pěkně protivne .Včera málem udělal svůj první krok ale tělíčko bylo první takže zas padl... .Jsou to takový pavoučci ty naše děti jsou všude a nikde to jsou mety...Nejradši Táda zdrhá do koupelny a zavírá se tam...Jo a abych nezapomněla s tím ostříháním.Ofinu mi nedoporučila vzhledem k mím vlnivým vlasům a aby to svateb.účes nezazdilo....TAk jsem zvědavá.Vlasy mi akorát sestříhala a těšíse až budem dělat ten účes a já samozřejmně také...ZAtím papaapa miminkům pusinky
Odpovědět To se mi líbí0
Všem vám moc děkujeme. :-[ Dneska je nám 8 měsíců a říkám si jak to letí Včera jsme byli na kontole u doktora, tak naše míry jsou: váha 7,8 a měříme 69. Žádnej obřík z nás nebude. Jinak po mě malej pořád někam šplhá nebo přelézá a já mám večer vytahané ruce jak opice Zubů máme stále 5 ale každým dnem čekám na další. Malej je na všem zkouší a tak jsem ještě i pokousaná. O vytrhaných vlasech nemluvě.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, nám neleze žádnej
A taky přejeme všecičko nejlepšííí < < < <
Odpovědět To se mi líbí0
jnak nám leze třetí zub ...
Odpovědět To se mi líbí0
taky se připojujeme k přáníčku my máme v rodině Frantíky dva, tak jsme už o víkendu trošku slavili
Odpovědět To se mi líbí0
< < < Františkovi k dnešnímu svátku jen to nej < < < !!!Pusu Ivča a Táda
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,s tím oblékáním to je všude.Já taky nevím.My pořád žádný zub nemáme ale je rozmrzelej jako ...tak sned už ňáký.Má to naběhnutý jako blázen.Dnes mi konečně přišla jídelní stolička tak malej konečně jedl jako kultivovaný člověk.ZAtím papapaa
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme