Maminka.czDiskuze

uplakánek

Very 18. 2. 2010 6:34:17
Ahoj Lucianno: to je mi moc líto, že máš takové trápení a ono si to mateřství pak člověk ani neužívá, když je ta situace taková Ty kojíš nebo máte láhev? Jestli třeba nemá hlad. Jinak to dlouhé křičení miminka bych taky asi těžko rozdýchávala.... Bohužel sou ale děti, které prostě křičí a nic jim není...... měli sme jedno takové mimi v rodině.....a můžu říct, že do jednoho roku toho děcka sem tam nebyla na návštěvě, protože když to děcko nejedlo nebo nespalo, tak ječelo =-O Bylo to velice vyčerpávající i pro mě, jako návštěvu, natož tak pro rodiče. Proto vím, jak ti musí byt . Poraď se i s dětskou doktorkou.... Ještě mě napadlo.....nekouřila si? Např . při kojení nebo tak.... i díky nikotinu bývají děti ubrečené, hl. když přestane jeho přísun (jenom se prosímtě neuraž za moji otázku, já to nemyslím ve zlém :jenom to někdy bývá přičina křiku ) Držím ti moc a moc pěstičky, ať to celé zvládnete...a snad bude brzo líp.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme