Maminka.czDiskuze

uplakánek

Bren 3. 3. 2010 10:56:03
Ahojky, já jsem nepřišla strašit, spíše projevit účast s Luciannou, protože když si čtu její příspěvek, vracím se do doby, kdy jsem na tom byla stejně a nepomohlo vůbec nic...moje dcera byla od narození nespavec a nejedlík, křičela strašně a pořád, nenechala mě spát ani dvě hodiny v noci, přes den vůbec ne, já usínala ve stoje, celé měsíce jsem se o sebe vůbec nestarala, jen pořád o ni, když jsem s ní šla do parku a sedla si na lavičku, okamžitě jsem usnula, lidi mě pak museli budit, že mi dítě vylézá z kočárku, no hrůza hrůz, užili jsme si všichni a nejvíce já. Nenáviděla jsem hezky upravené maminky se spinkajícími miminy, když jsem viděla, jak nějaké dítě jí z misky, naprosto v klidu a sní všechno, měla jsem z toho depky ještě týden, tak jsem se vlastně s jinými maminkami raději ani nestýkala. Bylo to období, kdy jsem brečela víc než to dítě. Bohužel se to neupravilo, až tak cca ve třech letech už spala obstojně v noci, sice se definitivně budila ve čtyři ráno, ale už dokázala spát třeba i 6 hodin v kuse. Jinak od začátku jsem měla pocit, že je nas...á že je vůbec na světě, protivná až hrůza, negativistická, všechno bylo špatně, usínala s pláčem, budila se s pláčem, celý den byla vzteklá a hnusná. Teď má devět, je to normální skvělá holka, ale i tak je pořád negativistka a zdá se, jakoby z ničeho nedokázala mít radost ("nechápu jak se můžeš koukat na ty ohňostroje, je to hnusné, tříská to a co když ti to někdo hodí do hlavy", "zase se táhneme na jakýsi kopec, je horko a bolí mě nohy a všechno jen pro nějakou rozhlednu, já se vám na ní můžu...", "jaká Macocha, co mě to zajímá, je tu zima a furt na mě kape nějaká voda, co furt máte s tou propastí, proč jsme nezůstali radši doma") atd., no hrůza. Teď už mám z toho akorát srandu a říkáme si, hlavně ať si jí někdo vezme, aby nám tu nezůstala. Lucianno, přeji ti, ať se to u vás upraví co nejdříve.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme