Maminka.czDiskuze

uplakánek

lucie truparova 9. 3. 2010 19:11:51
Ani nevíš, jak jsem "ráda", že na tom je nebo byl někdo stejně, připadám si totiž pomalu mezi maminkami jako exot a to doslova, všechny vykládají, jak jim dítě spí několik hodin, jak vůbec nepláče, jak se zabaví samo atd.. A náš Tomášek ve dne nespí skoro vůbec a v noci se budí co dvě hodiny, sám si nechce hrát, to ho "prudí", musím mu pořád asistovat a je naštvaný skoro pořád. Věčně mrčí, nic se mu nelíbí... Jsem tak unavená, že ulehám s ním v sedm večer a netěším se na další den, spíš se obávám, s jakou náladou se náš prcek asi probudí... vyvrcholilo to tím, že jsem zapomněla tašku s foťákem, dvěmi telefony a peněženkou a s kupou peněz v obchodě Naštěstí jsem ji po půl hodině našla tam, kde jsem ji nechala... Ale v tu chvíli jsem si řekla dost, dělám věci tak automaticky a v polospánku, že se pak přihodí taková nehoda...a to dál nejde... Začali mi tedy malého brát kamarádky,rodina a známí, ale mám pokaždé blbý pocit, protože vím, že bude protivný a mrzký a taky,že je, jen mi to neříkají, protože všichni ví, jak se trápím Budu muset vydržet, pořád se uklidňuji, že BUDE líp, ale kdy??????
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme