USA - pracovně

Zpět na hlavní stránku diskuzí Martínečinek | 30. 9. 2013 17:14
Dobrý den mám doma syna co mi dneska oznámil, že chce jet do USA pracovně. Tak jsme na něj s manželem koukali a teď nevíme, co s ním a hlavně nevím, jak je proto potřeba, nemáte s tím někdo tady zkušenost? Díky moc
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Julča | 31. 10. 2013 15:30
@...p.e.t. ahoj byla jsem tam rok, nejvíce se mi tu líbila ta krajina, opravdu je tu tak krásně a hnedka jsem si vzpomněla na Pána prstenů. Já jsem byla také se student agency a ve všem mi byli nápomocni, jak jsem ji níže zmiňovala.
...p.e.t. | 30. 10. 2013 20:08
@Julča ahoj a na jak dlouho jsi tam byla? A co se Ti líbilo nejvíce? A co student agency, nějaké komplikace? Právě teď tu sedím a přemýšlím, kam bych měla letět a jestli pracovně, nebo studovně a u které firmy. Díky za tvé zdělení zkušenosti.
Julča | 29. 10. 2013 15:34
ahoj ja jsem byla na Novém Zelandu a byla jsem moc spokojena. Ze začátku bylo složité se tu zorientovat, student mě by ve všem nápomocen, mají tu horkou linku, kde když jsem cokoliv potřebovala tak jsem jim zavolala. Zařídili mi: po příletu do Aucklandu - schůzka, na které se dozvíte informace o novozélandské společnosti a kultuře, o daních, bankách, dopravě,nabíjecí telefonní kartu s kreditem 5 NZD....a spoustu dalších věcí.
Kača | 16. 10. 2013 18:37
ahojky my máme dobré zkušenosti se studentem agency, syn byl na rok v USA a se vším vám pomohou a jsou kdykoliv k dispozici.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Aktivita, které jste věnovala většinu volného času, nedopadla podle vašich představ. Není divu, že se cítíte jako spráskaný pes a vaše…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci