Vegetariánství v těhotenství

Zpět na hlavní stránku diskuzí martah | 10. 4. 2010 8:35
ahojte maminky čekatelky, přeju pěknou i když propršenou sobotu. Jsem v 16týdnu,malé poachole očekáváme na konci září. Chtěla jsem udělat průzkum, jestli tady náhodou nejsou maminky vegetariánky. Já jím pouze rybí maso, takže vegetarián nejsem, ale zajímalo by mně, jak to máe vy, jestli jste začaly jíst teď aspoň trochu masa, nebo držíte striktně bezmasou?
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
martah | 9. 6. 2010 17:34
@agy00 já jsem se asi taky nepřiznala
a taky si občas dám rybu, jím teď opravdu dost ovoce a zeleniny, a občas si dám i kousek kuřete, ale spíše vyjímečně-třeba 1xměsíčně.
Malůška čekáme taky v září, ale spíš ke konci!
agy00 | 8. 6. 2010 21:07
Ahoj,já jsem vege přes 12let,čekáme prcka začátkem září a do jídelníčku jsem navíc zařadila ryby - pro klid na duši <
Přiznali jste se svému gynekologovi k vegetariánství? Já nee =-O
Minn | 23. 4. 2010 10:23
Dost zajímavých informací o výživě a těhotenství jsem našla na http://galenus.cz/zdravi.php . Kamarádka je vegetariánka, čeká mimino a hlídá si příjem bílkovin ze sýrů, vajec, luštěnin, což si myslím je v pořádku
Lilian | 10. 4. 2010 20:04
Ahoj, ja jsem vegetarianka uz asi 10 let vcetne poslednich 32 tehotenskych tydnu. Cekam holcicku zacatkem cervna. Nejim zadne maso, ale vejce a mlecne vyrobky konzumuju. K tomu beru multivitamin pro tehotne, jim hodne ovoce a zeleniny a musim to zaklepat, ze s tim ani v tehotenstvi nemam zadny zdravotni problem.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nabídne-li vám někdo možnost, jak se na chvíli dostat pryč od lidí, skočte po ní, samota by vám prospěla. V rychlém kolotoči práce,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci