reklama

Vína z Německa - darek pro tchána

Zpět na hlavní stránku diskuzí Lucinka1311 | 28. 1. 2014 23:56
ahoj tak už dlouho přemyšlím, jaký dárek koupit tchánovi, ale dlouho mě nic nenapadalo, dokud včera před náma nevyprávěl o nějaké stáži zamlada v Německu a jak mu tam chutnali vína, tak jsme si s manželem, řekli že bychom mu objednali nějaká kvalitní vína, ale nevím kde bych je měla objednat. Nějaké doporučení?
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Bára | 26. 2. 2014 14:11
@Ilonkaaajirusova ahoj určitě to doporučuji, jelikož od nich víno je přímo skvostné, my objednáváme moc rádi ryzlink od nich je luxusní. Co máte ráda vy? A kde je kupujete? My přes e-shop.
Ilonkaaajirusova | 24. 2. 2014 15:53
@Sandra Dobrý den, setkal se tu někdo z Vás už s vínem z Německa s to přesněji z VON WINNING, slyšela jsem, že je toto víno vyhlášené. A chci ho vyzkoušet.
Sandra | 29. 1. 2014 15:37
Ahoj to je hodně dobrý nápad, také máme doma moc rádi vína z Německých vinařství, víte jakou značku má oblíbenou? A pak jestli bílé,červené, nebo suché, či spíše sladší. Nějaké upřesnění, jelikož todle je strašně široký pojem a to se Vám bude špatně hledat. Mi například objednáváme ryzlinky, ale ty teda jsou.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I když jste celou dobu svému cíli věřila, nyní se ukazuje, že není vše takové, jak se zdálo. Začínáte pochybovat a ztrácíte odvahu k…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama